Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Як професійні тренери з екоосвіти з 5+річним стажем, із власного досвіду розуміємо, наскільки важливою є емоційна прив’язаність до природи для формування екологічної свідомості. Відчуття природного довкілля та усвідомлення цінності ресурсів вже в ранньому віці є вкрай важливим в умовах світової екологічної кризи.

Частина нашої команди, будучи батьками, стикається зі традиційним світом величезних трат матеріальних та нематеріальних ресурсів на покупки іграшок, на пошуки того, “як корисно провести час із дитиною/топ-10 ігор із дитям/рухомі ігри на дворі/що робити у дощ вдома…”. Методики раннього розвитку, мистецтво, спорт – ми прагнемо вибрати дітям найкращі рішення. Саме це різноманіття екологічних та здорових «замінників» традиційним розважальним центрам спонукало нас розробити єдину та комплексну програму, розраховану на вихователів дитячих садочків та батьків із малюками (від 3 до 5 років) – «Починай із малого!».

Наші задачі:

  • Допомогти батькам жити разом з дітьми екологічно
  • Дати відповіді на питання: Які екологічні проблеми загрожують планеті та нам в найближчому майбутньому?
  • Вивчити корисний і важливий у наших реаліях досвід інших держав.
  • Допомогти батькам сформувати своє бачення та підхід у питанні: як підвищити якість дозвілля з дітьми за допомогою екоосвіти?
  • Дослідити разом з батьками можливості екологізації життєвого простору
  • Надати батькам інструментарій ігрової взаємодії з дітьми на та у природі.

Цей проєкт передбачає серію із тренінгів для батьків та вихователів. Мета тренінгів – надати практичні поради і методики, що дозволяють розповісти про складні речі простими словами, передати дітям базові знання про важливість ресурсів (вода, електроенергія, папір та харчові відходи) та поради щодо їхнього сталого використання (компостування, апсайклінг) в ігровому та інтерактивному форматі. Ми пропонуємо ненав’язливе поєднання теоретичної та практичної програми, після якої ви отримаєте знання, вміння та навички екооптимізації простору в домі та навколо нього, перелік ігор та вправ, які спрямовані на розвиток екологічних свідомості та діяльності не тільки дітей, а й батьків, і відповідь на одвічне питання – у що ж і як погратися зі своїм дитям.

Одна з координаторок проєкту, Злата Михальчук – практичний психолог, ведуча тренінгів для мам про мам, адаптованих у формат роботи разом з дітьми, ведуча Мамо-Мафії, мама у «майже декреті» та стажер ГО УЕК «Зелена Хвиля», так каже про екосвідоме батьківство:

“З народженням сина, думала я, наші спроби та дії у напрямку до життя Zero Waste зійдуть на нівець. Але ні) Звісно, не без нюансів, та все виявилося не таким страшним, як думалося тоді. Так, моя сім’я не може себе назвати цілковитими «зеро-вейстерами», проте ми сортуємо вторсировину, а малюк допомагає нам в цьому, і на станцію сортування “Україна без сміття” теж їздить із нами. Намагаємося компостувати, по максимуму використовуємо речі повторно, досліджуємо світ ігор з пластиком і без, наскільки це можливо. А ще я мрію про завод із переробки підгузків в Україні, та інші об’єкти екологічної інфраструктури у нашії державі. Мабуть, саме тому робила і роблю кроки, які, надіюся, сприяють цьому. Точно є речі, яких ми не знаємо, не робимо, екорішення, яким дивуємося, але я точно знаю, що хочу кращого світу не тільки для сина, потенційних онуків, а для самої себе. Бо чисте довкілля – це не щось, десь, колись і завтра, а це моє життя на цій планеті тут і сьогодні”.

Перші два заходи у рамках проєкту відбудуться 27. 07 та 30.07 для батьків за адресою Голосіївський проспект 61 «Кухня Поллі». Аби зареєструватися на один із заходів, просимо заповнити наступну форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZGX5Ph32hM4DVskv_RTYei1z1XuK9v-jBd7lipdNjognD_w/viewform?fbclid=IwAR1tLYIwQ7QIlZoViai-_gTL2kbsW6uyxd-l7N2CvHdMFTkOvKXcUxFH-aY

Є питання?

Пишіть нам на contact@ecoclubua.tk або телефонуйте координаторці проєкту Марині Потрійній 0964663350

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *