Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

У п’ятницю, 29 жовтня, у рамках освітньої програми Національного екологічного центру та Екоклубу “Зелена хвиля” була проведена лекція “Практичний аспект охорони біорізноманіття в Україні”. Лекція стала складовою курсів підвищення кваліфікації працівників відділів біоресурсів територіальних органів Міністерства природи України та державних екологічних інспекцій.

“Ми переконані, що участь фахівців від громадськості та навчальних закладів у подібних заходах є одним з кращих кроків взаємної інтеграції природоохоронних неурядових організацій та відповідних державних служб, – говорить заступник голови НЕЦУ Олексій Василюк. – Обмінючись думками із службовцями-екологами з усіх областей, ми одразу формуємо єдине бачення конкретних проблем, що допоможе спільними зусилями вирішувати їх у майбутньому”.

Викладач кафедри Екології Національного університету Києво-Могилянської академії Альона Тарасова: “Дискусії під час заходу ще раз наголосили про важливість співпраці науковців та держслужбовців, для того щоб останні приймали зважені та науково обгрунтовані рішення”.

Таким чином освітня програма Національного екологічного центру та Екоклубу “Зелена хвиля” стала навчанням держслужбовців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *