Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

У суботу, 26 березня о 20:30 люди по всьому світі вже вп’яте вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату. Україна долучається до Години Землі вже третій рік поспіль, активно підтримуючи всесвітній кліматичний рух та прагнення до сталого майбутнього.

Година Землі 2011 – більше, ніж година!
Година Землі 2011 – більше, ніж година!

Година Землі була започаткована в Сіднеї (Австралія) у 2007 році, вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу, а в 2009 та 2010 більше 4,500 міст у 128 країнах на всіх континентах об’єдналися заради Планети.

Цього року “Година Землі” – це більше, ніж година! Окрім символічного вимкнення світла 26 березня, ми повинні діяти щодня, роблячи невеликі кроки назустріч майбутньому без зміни клімату, майбутньому, у якому всі забезпечені природними ресурсами, майбутньому, у якому людина живе в гармонії з природою!

Джим Ліп, Генеральний директор WWF, вважає: „Величезні проблеми постають зараз перед нашою Планетою, але ніколи не треба недооцінювати можливість змін, які ми можемо принести, керуючись спільною метою. Тисячі мільйонів людей світу дали нам зрозуміти, що ми можемо діяти разом. Настав час вийти за межі години, та показати, що можуть зробити люди заради Планети”.

Година Землі в Україні запрошує всіх українців долучитися до кампанії, зареєструватися на сайті wwf.panda.org/eh11 та продемонструвати свою підтримку, а також зробити своє життя „зеленішим” та більш розумно споживати природні ресурси, щоб зберегти Планету для наших дітей та онуків!

Також, ми заохочуємо активістів країни приєднатися до Години Землі 2011 та організувати кампанію та подію 26 березня у Вашому місті! У 2010 році українська молодь та різноманітні заклади країни підхопили заклик до активних дій та провели десятки подій у різних містах України на підтримку кампанії Година Землі 2010: перегляд кінофільма на екологічну тематику від зелених джерел енергії у Києві, святкова вечеря при свічках у мережі ресторанів „Козирна Карта” по всій країні, яскраві концерти з виступами місцевих музичних колективів та файер шоу у Вінниці, Сімферополі та Енергодарі, вечір «тротуарної астрономії» у Полтаві та багато іншого. Сподіваємося на Вашу активність і цього року!

Приєднуйтеся та будьте частиною великих змін!

Кожен з Вас може поширити інформацію про Годину Землі, розмістивши банер на власному сайті. Коди банерів представлені у даному текстовому файлі, а приклади банерів – переглянути тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *