Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

27-28 серпня EnergyCamp–Київ продемонструє переспективи і значимість “зелених” енергетичних технологій для української економіки, поєднуючи живе спілкування з лідерами “зелених” бізнесів з “живою” демонстрацією технологічних рішень. Табір, що працюватиме від відновлюваних джерел енергії, збере більше сотні представників технологічних та інжинірингових компаній, інвесторів та консультантів, медіа та блогерів, які рухають вперед цей сектор.

EnergyCamp–Київ продемонструє потенціал “зеленого” бізнесу. В польових умовах.
EnergyCamp–Київ продемонструє потенціал “зеленого” бізнесу. В польових умовах.

Бізнес в інноваційних галузях часто йде попереду держави. Саме тому він і є інноваційним. І держави-лідери прагнуть створити умови, в яких проривні бізнеси зростають. Але все одно – на першому місці завжди стоїть той, хто щось створює – інноватор і підприємець.

Організатори Energy Camp’у вірять у те, що енергетика і зелені технології – це велика тема для наукового та комерційного поступу. Технологія – це абстракція, поки її не побачиш. І для того, щоб в Україні побачили і оцінили розробки і бізнеси в сфері нової енергетики та “зелених” технологій, 27-28 серпня на Десні поряд із Києвом Greencubator проводить енергетичний форум, що демонструє “зелені” технології в дії – EnergyCamp.

EnergyCamp – це відкритий форум присвячений відновлюваній енергетиці та стійкому розвитку, що проводиться на свіжому повітрі і живиться “зеленою” енергією та драйвовим настроєм учасників.

На EnergyCamp-і ви зможете почути:

  • керівників і менеджерів компаній, які мають що розповісти – з власного практичного досвіту проєктів в сфері нової енергетики
  • інноваторів та винахідників, які розробляють в Україні технології енергетичного прориву локального та глобального масштабів
  • інвесторів, які вкладають гроші в зелені рішення
  • представників бізнес-шкіл, що працюють над “озелененням” своїх навчальних програм

Бізнес-орієнтованому EnergyCamp’у допомагатиме діловий медіа-партнер – видавництво “Економіка”, що за сприяння Greencubator’a в минулому році вперше видала “зелені” номери своїх видань (“Дело”, “Инвестгазета”) повністю присвячених “зеленим” енергетичним технологіям.

Зареєструватись на EnergyCamp можна за цим посиланням. Більше інформації – на сторінці організаторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *