Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Поїздкою до Чернігова групи-дітей сиріт із Васильківського дитячого будинку «Сонечко» закінчився еко-арт-проєкт «Paraleli», що проходив 7-9 грудня 2011 року.

Еко-арт-проєкт «Paraleli»: світ можна зробити добрішим!
Еко-арт-проєкт «Paraleli»: світ можна зробити добрішим!

У приміщенні Центра Культури і Мистецтв НТУУ«КПІ» була представлена незвичайна мистецька експозиція. Кожен експонат був виконаний із того, що ми звикли вважати непотребом. В одній залі були зібрані роботи визнаних майстрів і талановитих початківців. Філігранна майстерність рук і безмежна фантазія авторів вражала своїм втіленням усіх відвідувачів: універсальні аксесуари майбутнього від Оксани Варенья, декупаж на різноманітних матеріалів від Тамари Гончаренко, загадкові картини у віконних рамах від Аліни Копиці, незвичайні предмети побуту від Анастасії Костенко, цілий спектр робіт студентів Канівського училища культури і мистецтво і неперевершені образи у ляльках Лесі Самоцької.

Підбірка фотографій «Незвичайне у звичайному» сфокусувала погляди на яскравих моментах у сірих буднях чи загострила проблему сміття у містах, висвітлену у фотоісторіях від Марічки, дівчини із Космосу.

У програмі заходу були проведені майстер-класи для школярів та студентів від Українсько-Японського центру, Марії Відейко, Ірини Дядченко, Яни Коробенко. Учасники змоги познайомитись із мистецтвом оригамі, квілінгу, декупажу, виготовлення паперових квітів.

Завдяки підтримці Українсько-Японський центр продемонстрували короткі фільми, які розкривають процес переробки відходів у країні сонця, що сходить.

Завершувалась виставка під звуки музики від фольк-гурту “RÚN”. Бадьорі і в той же заворожуючі кельтські мотиви змусили пританцьовувати навіть найстриманіших!

Протягом трьох днів відбувався продаж листівок, зроблених власноруч із залишків різних матеріалів. Виручені кошти допомогли організації «Благодійник» організувати екскурсію до Чернігова дітям-сиротам із Василькова.

Організаційний комітет висловлює подяку спонсорам і інформаційним партнерам: керівництву Центра Культури і Мистецтв НТУУ «КПІ», Студентській Раді НТУУ «КПІ», Українсько-Японському культурному центру, GreenCamp, Національному Музею Українського Декоративного мистецтва, руху КВК в «КПІ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *