Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Загальний потенціал розвитку українського ринку чистих технологій за напрямками управління відходами, водних технологій, підвищення екологічної безпеки промислових підприємств та впровадження енергозберігаючих технологій складає більше 325 млрд. грн. ($40 млрд.). Зокрема, за оцінками IBCentre, близько 105 млрд. грн. необхідно інвестувати для рішення поточних проблем в проєкти переробки твердих побутових відходів,  70 млрд. грн.  – в сегмент водопостачання і каналізації, 100 млрд. грн. – в проєкти підвищення екологічної безпеки промислових підприємств, головним чином теплових електростанцій та металургійних заводів, близько 50 млрд. грн. потрібно для реалізації першочергових заходів підвищення енергоефективності в комунальному секторі.

За словами виконавчого директора IBCentre Юлії Березовської, за своїм інвестиційним потенціалом український ринок чистих технологій в світлі накопичених за десятиліття проблем є одним із найцікавіших в Європі, але його розвитку сьогодні заважає цілий ряд перешкод. «Десятки міжнародних гравців із великою зацікавленістю спостерігають за Україною як країною великих можливостей. Однак, для матеріалізації їх планів потрібно виправити законодавчі недоліки в частині захисту інтересів інвесторів і організації ефективного державно-приватного партнерства, а також посилити стимулювання промислових компаній знижувати свій вплив на навколишнє середовище.  Останнє не тільки збільшить ринок чистих технологій в Україні, але й посилить конкурентні переваги виробників, адже екологічна складова товару відіграє все більшу роль при роботі із зовнішніми ринками”, – підкреслила експерт.

Для обговорення інвестицій в український сектор чистих технологій, а також модернізації промислових підприємств і інфраструктури житлово-комунального господарства авторитетні галузеві спеціалісти, топ-менеджери та власники компаній, керівники профільних міністерств та відомств зберуться в рамках 2 Міжнародного форуму чистих технологій в Україні EСOSMART-2012, який відбудеться 22-23 травня в Києві (готель “Премьєр Палас”). Організатором форуму виступає IBCentre в партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Цікаво, що вперше в Східній Європі транспортне супроводження форуму EСOSMART-2012 буде повністю здійснюватися електромобілями та автомобілями на біопаливі Е85. Зокрема, в рамках проєкту будуть експлуатуватися вироблені в Гонконзі компанією BIO Avtomotiv електромобілі моделей Electric vehicle A-4 та Electric vehicle A-5. Запас ходу даних електромобілів на одній зарядці складає близько 120 км.  Також в рамках форуму будуть використовуватися автомобілі на біопаливі Е85 (Mitsubishi Lancer).

Біопаливні автомобілі та електромобілі будуть використовуватися Організаційним комітетом Форуму головним чином для трансферу учасників із аеропорту та залізничного вокзалу, а також в службових цілях в рамках підготовки події. В цілому буде використовуватися 7 електромобілів та 4 авто на біопаливі. Партнерами транспортного проєкту ECOSMART-2012 виступили компанії «Біо Автомотів» та «Техінсервіс».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *