Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Ми долучаємося до проєкту Kind Race 120 від всеукраїнської благодійної платформи KIND Challenge.

Головна мета проєкту – благодійна. Зібрати по $21 000 для кожного благодійного фонду або громадської організації серед яких є і наша “Зелена Хвиля”.

🏃‍♀️Тетяна Гриньова, благодійниця та засновниця платформи Kind Challenge, пробіжить 120 півмарафонів за 120 днів у різних українських містах. Щодня Тетяна буде бігти 21,1 км, щоб зібрати $1 млн на добрі справи та привернути увагу людей з усього світу до благодійності в Україні. А, ще це буде перший український легкоатлетичний рекорд у міжнародній Книзі Рекордів Гіннеса.

ДЕНЬ СТАРТУ забігу 9 квітня 2022 року, але збір коштів ми розпочинаємо вже зараз!

Для чого “Зелена Хвиля” збирає кошти?

Ми прагнемо, щоб у школах малих населених пунктів (до 20 тисяч населення) з’явилися комплекти настільних екологічних ігор!

Про що ігри?

зміна клімату, харчові ланцюги в екосистемах, біорізноманіття флори і фауни в Україні, екологічний та водний слід, енергозбереження, сталий розвиток. Більше про наші екологічні ігри – за посиланням.

Підтримати нас і допомогти зібрати кошти можна тут: ttps://kindrace.com/fund?fundId=1487207

Завдяки вам одна сільська школа отримає:

  • за 150 грн – методичку з екологічних ігор,
  • за 350 грн – карткову настільну гру,
  • за 650 грн – сюжетно-рольову настільну гру та навчання з проведення цих ігор, або
  • за 1500 грн – повний комплект з трьох настільних ігор та методичку.

За 500 000 грн можна забезпечити ігровими комплектами половину шкіл усіх сільських об’єднаних територіальних громад України. За 270 000 грн – усі селищні та сільські об’єднані територіальні громади трьох найбільших за розміром областей України (Одеська, Дніпропетровська та Чернігівська).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *