Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

«День Землі – кожен день!» – під таким гаслом в Україні із квітня до червня відзначали відоме у світі екологічне свято. Цього року світ відзначає ювілейний – 40-ий – День Землі. Більше сотні волонтерів-організаторів та тисячі учасників, біля п’ятидесяти партнерських організацій, вісім парків та чотири великих міста взяли участь у організації та відзначенні масштабної сорокової річниці Дня Землі в Україні.  Міста, які прийняли свято у себе – Київ, Львів,  Біла Церква та Харків. У 17 регіонах України – від заходу до сходу, від півдня до півночі  небайдужі люди створили найбільший прапор Дня Землі, параметри якого 7х5 метрів.

День Землі 2010
День Землі 2010

Мета проєкту – підвищення зацікавлення молоді та молодих сімей у питаннях охорони довкілля, а також залучення їх до життя парків, у яких вони проводять своє дозвілля.

День Землі в Україні відзначався за цікавою та корисною програмою : прибирання парків, екологічні майстер-класи,  еко-ярмарка, еко-квест «Ангели Землі», ігри для дітей, презентації природоохоронних організацій, вегетаріанське частування, а в Києві та Львові, на додачу, учасники акції насолоджувались концертом дружніх до природи музичних  колективів.

Завершилося відзначення ювілею Дня Землі виставкою «День Землі – кожен день!», на якій були представлені фотографії, вироби ручної роботи та інсталяції, котрі дозволили відвідувачам відчути себе в самому центрі святкування події. Інстраляція «Світ у кімнаті» – кімната звичайної людини, що яскраво демонструє, що всі речі, якими ми користуємося – були забрані в природи для наших потреб. Наприклад, письмовий стіл – колись був деревом. На виставці також було нагороджено спеціальними подяками всіх волонтерів та партнерів проєкту.

Як відзначила Тетяна Подобінська, помічник аташе з питань культури, Посольство США в Україні : «Коли ми бачимо таку активну українську молодь, нас не покидає впевненість в тому, що День Землі – кожен день  – це не мрія, а реальність, до якої слід наполегливо йти»

За словами  Юлії Маклюк: «День Землі в Україні став масштабною подією, яка об’єднала численних активістів екологічних рухів в одну потужну силу, яка досягла спільної мети…»

Проєкт реалізовувася ЕкоКлубом «Зелена Хвиля» у співпраці з багатьма екологічними ініціативами та за підтримки Фонду розвитку демократії Посольства США в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *