Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Французька компанія з виробництва одягу замінила знаковий логотип крокодила на обмеженому тиражі футболок поло. У партнерстві з Міжнародним союзом охорони природи (МСОП) французький бренд випустив 10 футболок із логотипом, який зображує тварин, що знаходяться під загрозою вимирання. Наприклад, папуга Какапо та суматранський тигр. Для зображення логотипів було використано ту саму техніку вишивки, яку використовують і для головного символа бренду — крокодила.

10 вимираючих видів. Фото: adweek.com

Нова серія футболок лімітована – усього їх доступно 1775. В офіційному зверненні бренду йшлося про те, що купуючи поло можна взяти участь у допомозі МСОП та Lacoste в охороні природи в усьому світі. Футболки продавалися за 183 долари на офіційному сайті бренду. На сьогодні вже всі ексклюзивні футболки продані. Однак, на сайті бренду закликають підтримати діяльність Міжнародного союзу охорони природи благодійними внесками.

Кількість футболок із кожним окремим видом відповідає тому, скільки тварин цих видів залишається на планеті. Для продажу було запропоновано лише 231 футболка із зображенням каліфорнійського кондору – рідкісного птаха родини американських грифів. Тобто у світі залишився всього 231 каліфорнійський кондор.

Новини цієї кампанії стали надзвичайно популярними в соціальних мережах, а шанувальники похвалили Lacoste за увагу до охорони навколишнього середовища. Багато прихильників бренду ділилися своїми планами на покупку та навіть розчаруванням, коли стало відомо, що всі футболки уже продані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *