Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Шостий рік поспіль відбувається зростання продажів органічних продуктів у Великобританії. У минулому році ринок зріс на 6% і сягнув рекордних 2.2 мільярдів фунтів стерлінгів.

Органічні продукти стають популярнішими. Фото: theguardian.com

Продажі органічних продуктів у супермаркетах зросли на 4,2% до 1,5 мільярдів фунтів стерлінгів.  Майже на 10% зросли продажі на фермерських ринках та у роздрібних торговців (359 мільйонів фунтів стерлінгів). Доставкою додому також почали користуватися частіше, обсяги зросли на 9,5% до 286 мільйонів фунтів стерлінгів.

Споживачі також почали купувати більше органічних товарів у непродовольчих категоріях. Продажі органічних косметичних товарів зросли на 24%, а текстилю – на 25%.

Продавці розуміють, що покупці все більше цінують довіру та прозорість. Для збільшення кількості продажів органічних продуктів дуже важливим є знак якості, з яким вони асоціюються.

Зростаючий споживчий попит також сприяє підвищенню доступності органічних продуктів у секторі громадського харчування та ресторанів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *