Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

За даними щорічного дослідження Bloomberg New Energy Finance, у 2014 році інвестиції у чисті джерела енергії зросли на 16% і сягнули 310 мільярдів доларів.

Інвестиції у чисту енергетику за даними Bloomberg New Energy Finance
Інвестиції у чисту енергетику за даними Bloomberg New Energy Finance

Основою для зростання були інвестиції у сонячну енергетику та вітрові електростанції на шельфі.

Серед країн лідером за обсягом інвестицій у відновлювані джерела енергії став Китай – 89,5 млрд дол. У США було інвестовано 51,8 млрд дол., в Японії – 41,3 млрд дол., в Канаді – 9 млрд дол., а в Бразилії та Індії – по 7,9 млрд дол.

“Високий рівень інвестицій у відновлювану енергетику може здивувати деяких коментаторів, які передбачали проблеми для альтернативної енергетики через падіння ціни на нафту влітку минулого року. Наше пояснення полягає в тому, що дані 2014 року не є показовими для відображення наслідків спаду цін на нафту для обсягів інвестицій. Крім того, ефект від дешевшої нафти буде сильніше відчуватися в транспортному секторі, ніж у генерації електроенергії”, – пояснює Michael Liebreich, голова консультаційної ради Bloomberg New Energy Finance.

Рекордний рівень інвестиції у відновлювану енергетику був досягнутий у 2011 році і становив 317,5 мільярдів доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *