Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

За даними НАЕР, впродовж 2010 року спеціалізовані організації провели в Україні 205 енергетичних аудитів. Сумарний економічний ефект, який очікується в результаті проведення заходів з поліпшення використання енергетичних ресурсів за результатами цих енергетичних аудитів, складає 583 млн. грн. Більшість організацій, які провели енергоаудит, належать до бюджетної сфери, підприємств залізничного транспорту, енергогенеруючих та енргопостачальних компаній.

Суть енергетичного аудиту полягає у тому, щоб допомогти підприємствам та організаціям максимально ефективно використовувати паливно-енергетичні ресурси. Мета енергоаудиту – детально проаналізувати, яким чином використовуються паливно-енергетичні ресурси на підприємстві, оцінити можливість проведення заходів з енергозбереження та поліпшення ефективності використання енергоресурсів, проаналізувати економічний ефект впровадження цих заходів та ефект зменшення впливу на навколишнє середовище і в результаті – надати практичні рекомендації по впровадженню заходів з енергозбереження з їх техніко–економічним обґрунтуванням.

Станом на 10 березня в Україні налічується 126 спеціалізованих організацій, які проводять енергетичний аудит. Ці організації на безоплатній основі атестовані НАЕР на право проведення енергетичних аудитів на договірних засадах за згодою керівників підприємств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *