Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Друк Kyiv Weekly переведено на папір із вторинної сировини
Друк Kyiv Weekly переведено на папір із вторинної сировини

Друк англомовного тижневика Kyiv Weekly перевели на папір із вторинної сировини.

Таким чином газета ініціювала в Україні кампанію у сфері періодичної преси, метою якої є забезпечення раціонального використання світових природних ресурсів і скорочення глобального рівня забруднення навколишнього середовища, повідомили у прес-службі холдингу “Еволюшен Медіа”.

“Ми запрошуємо всіх видавців друкованих ЗМІ в Україні піти нашим шляхом й перевести друк своїх видань на папір вторинної переробки. Ми просимо читачів газет і журналів не викидати їх після прочитання, а здавати в пункти прийому макулатури, щоб берегти від вирубки ліси — зелені легені планети, що все більше скорочуються”, — заявила генеральний директор холдингу “Еволюшен Mедіа” Юлія Литвинова.

Нагадаємо, що раніше Всесвітній фонд природи в Україні закликав усіх видавців розмістити на своїх виданнях заклик здавати журнали та газети у пункти прийому макулатури. Першими на заклик відгукнулися видавці журналу “Суперкроссвордист”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *