Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Валерій Самоплавський
Валерій Самоплавський

Про це під час всеукраїнського семінару повідомив Голова товариства лісівників України Валерій Самоплавський. За його словами, нині лісами засаджено лише 15% території України.

Західна Україна належить до однієї з найбільш лісистих територій. Кардинально інша ситуація на Сході. Тож якщо на державному рівні не буде вжито дієвих заходів щодо відновлення лісів і розширення їхніх площ, то Україна опиниться перед екологічною катастрофою.

А от будівництво лісових доріг, за словами місцевих лісівників, дозволить поліпшити екологічну ситуацію та створить умови для розвитку туристично-рекреаційного комплексу. Для цих потреб, розповідають місцеві лісівники, три роки тому із держбюджету вперше за часи незалежності було виділено кошти. За цей час на Прикарпатті побудовано понад 200 кілометрів лісових доріг. Та цього, кажуть фахівці недостатньо. Цього року для будівництва доріг на Прикарпатті з екологічного фонду виділено близько 2-ох мільйонів гривень. На ці кошти лісівники нині споруджують дороги у Маняв і Надвірнянському районі.

За матеріалами 24 каналу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *