Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

У серпні 2020 ГО “Український екологічний клуб «Зелена Хвиля» в рамках проєкту за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» розпочала серію щомісячних вікторин для відвідувачів Фейсбуку про екологічні дати року з призами переможцям.   
Впродовж 3 тижнів на сторінці «ЗХ» робляться пости, присвячені екологічним подіям даного календарного місяця (посилання на минулі пости – груденьлистопадсерпень). 

За цими постами складається вікторина з питаннями (посилання на минулі вікторини: листопаджовтеньвересень), а також робиться оголошення про книжку, яка стане призом переможцю у вікторині. 

Відповіді збираються впродовж тижня. Оголошення переможців та нагородження відбувається на фейсбук-сторінці організації (посилання на пости-оголошення: листопаджовтеньвересень). Після визначення переможця ми зв’язуємося з ним та надсилаємо книгу-подарунок.

Ми би дуже хотіли мати більше охоплення для наших вікторин, адже це розвиває екологічну свідомість. Книги, що ми обираємо у подарунок – чудові сучасні переклади популярних екологічних  видань з різних країн світу: попередні переможці отримали “Жити із “зеленим серцем” Ґея Брауна, “Визволення тварин” Пітера Сінґера, “Сміття і люди. Зворотній бік споживання” Томаса Еріксена та інші. 
Слідкуйте за черговими вікторинами на нашій ФБ сторінці https://www.facebook.com/ecoclubua/ 

Коментування вимкнене.