Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Зміна клімату – одна з найбільш гострих проблем в Україні та світі. Збільшення кількості аномальних погодних явищ, призводять до загибелі людей та значних економічних втрат. Лише послідовні внутрішні заходи для пом’якшення змін клімату допоможуть у боротьбі з глобальним викликом. Про це і не тільки говоритимуть на Конференції ООН зі зміни клімату 2021 року (COP26), в Глазго вже в листопаді. 

Ми не залишаємося осторонь важливих подій у сфері протидії зміні клімату, і запрошуємо всіх бажаючих доєднатися до волонтерської  команди в міжнародному проєкті «KEEP COOL», що подорожує Європою вже 10 років!

Долучайся разом з друзями та скористайся унікальною можливістю стати фасилітатор_кою гри, що прокачає твої тренерські здібності та розвине екологічне мислення.

“Keep Cool” (укр. “Не гарячкуй!”) – кліматична гра, розроблена в Берліні ще в 2004 році. Гра існує в настільній та онлайн версії, з метою отримання вражень про багатогранність конфліктів інтересів кліматичної політики.

Про що ця гра?

Гравці керують світовими мегаполісами. Вони обирають, яким шляхом піде економіка, стратегію захисту клімату та експертний вплив у міжнародному масштабі. Для досягнення перемоги знадобляться навички дипломатії, відчуття відповідальності та мотивуюча манера спілкування. Знайти шлях, що веде одночасно до економічного зростання та захисту клімату, непросто! Надагаємо, що ми вже мали справу з цією грою у 2019 році.

Що ми пропонуємо?

Навчитися грати та проводити гру з іншими під час онлайн тренінгів, зареєструватися на які можна за посиланням до 20 вересня 2021 року.

  Гра допоможе тобі:

–        поповнити знання про кліматичну політику;

–        налагодити комунікацію з однодумцями;

–        відкрити нові горизонти розуміння, що відбувається з нами та світом;

–        прокачати тренерські та фасилітаційні навички, не виходячи з дому.

Запрошуйте ваших колег, знайомих і друзів доєднатись! Ставаймо екосвідомими разом) 

Keep Cool mobile – благодійний проєкт, що фінансується “Federal Foreign Office”, виконується ГО «Ековізіо» (Молдова) і університетом Гумбольта (Берлін) Humboldt-Universität zu Berlin.

Координатор реалізації проєкту в Україні – ГО «Український екологічний клуб «Зелена Хвиля».

Більше про гру – на сайті https://www.climate-game.net/uk/keep-cool-mobil-2/

Як грати – відео-інструкція (англійською мовою) за посиланням – https://goo.gl/jjV31y

ФБ група гри: https://www.facebook.com/groups/1031004956992453/

 

Коментування вимкнене.