Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Друзі, читачі_ки та поціновувачі_ки нашої екоспільноти, запрошуємо вас у цю п‘ятницю 20 травня о 15.00 на вебінар про емоційне вигорання громадських активівстів_ок та волонтерів_ок.

Завдяки групам підтримки, ми бачимо, що на ця тема дуже важлива і якоюсь мірою навіть гаряча. Адже війна триває, а ми із вами працюємо, волонтеримо, допомагаємо не покладаючи рук, а в якийсь момент можемо побачити, що наші сили кудись пропали і відновити їх стає все важче і важче.

На вебінарі поговоримо про те:

– як стрес, емоційне вигорання та буття у часі війни впливають на нас;

– що це за таке вигорання і чому воно виникає;

– яку загрозу воно несе для працівників_ць громадського сектору та волонтерів_ок;

– чому громадська діяльність та волонтерство з одного боку рятують людину від вигорання, а з іншого боку можуть стати для людини великим ризиком вигоріти;

– про вигорання говорити звісно добре, але уже на цьому вебінарі ми також почнемо робити практичні корисні вправи та техніки для його профілактики, які продовжимо на 2-му вебінарі. 

Цю тему ми вирішили розділити на дві частини, щоб не вигоріти від самих вебінарів. Попередня реєстрація обов‘язкова, форма тут.

Питання до теми вебінару ви можете залишати у формі.

Ведучою груп підтримки є Злата Михальчук, психологиня, працює в методах когнітивно-поведінкової та тілесно-орієнтованої психотерапії, фасилітаторка, тренерка груп, екологічних та лісових ігор, менеджерка проєктів, співробітниця ГО УЕК “Зелена хвиля”.

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства Швеції в Україні в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *