Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Зараз кожен з нас має робити те, чим може бути корисним для родини, суспільства, громади, нашої України і ми це робимо в різних спосіб та в різних сферах. Те, що нас оточує – потребує уваги!

Завдяки фінансовій підтримці та ідейному сприянню US Forestry Service International Programs, а також у тісній співпраці з розробниками додатку Davey Tree Expert Company в рамках проєкту i-Tree4UA, ми з гордістю можемо повідомити про успішне завершення повної інтеграції додатку до використання в усіх громадах України!

Для практичного опанування інструменту під час відкритого Всеукраїнського конкурсу пілотних громад ми відібрали чотири пілотні громади, які вже пройшли навчання з використання додатку та готуються до польових виїздів цього літа.

Не зволікайте і долучайтеся до інвентаризації зелених насаджень разом з командами волонтерів в громадах України.

Ми підготували добірку громад, які вже готуються до польових виїздів в рамках проєкту i-Tree4UA:

Пілотна інвентаризація дерев у Демидівській ТГ відбудеться впродовж 3 днів:

21 червня – рекреаційна зона біля дитячого санаторію “Хрінники”, с. Хрінники;

23 червня – територія біля заповідного урочища “Козацькі могили”, с. Пляшева;

29 червня – лікарняний парк, смт Демидівка.

З запитаннями звертайтеся: Валентина Бондаренко, +380976120591; Ольга Щербатюк, +380686212079


Інвентаризація дерев у Ротарі Парку в м.Ужгород відбудеться 8 липня.

Якщо ви подумали і вирішили стати волонтером або волонтеркою на цей день, просимо заповнити форму.

З запитаннями звертайтеся: Волошина Наталія, +380673113660; Юрій Дербаль, +380663096619


17-18 червня інвентаризація дерев відбудеться в замковому парку в Бережанській ТГ. Для того, щоб долучитися, заповнюйте анкету.

З запитаннями звертайтеся: Галина Проців:+380975332029


27 червня відбудеться Пілотна інвентаризація дерев у Новороздільській ТГ. Впровадження інструменту iTree Eco у санаторій-парку Розділ. Реєстрація тут.

З запитаннями звертайтеся: Кравчишин Андрій, +380936505273; Савостьянов Ростислав, +380634596942Якщо ви мешкаєте у зазаначених громадах, то обов’язково долучайтеся та запрошуйте однодумців.

Проєкт i-Tree4UA здійснюється за фінансової підтримки US Forestry Service International Programs у партнерстві з Davey Tree Expert Company (розробники продуктів i-Tree у США), Агентством сприяння сталого розвитку Карпатського регіону “ФОРЗА”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *