Головна | Технології

Vestas постачатиме вітрові турбіни для Ботієвської ВЕС

7 Травня 2012


Компанія ДТЕК замовила 30 вітрових турбін V112-3.0 MW потужністю 3 МВт кожна у провідного виробника – данської компанії Vestas. Про це повідомляє офіційний сайт Vestas. Вітрові турбіни будуть встановлені в рамках запуску першої черги Ботієвської вітрової електростанції проектною потужністю 195 МВт.

Vestas постачатиме вітрові турбіни для Ботієвської ВЕС

Vestas постачатиме вітрові турбіни для Ботієвської ВЕС

Вітрова електростанція буде розташована поблизу села Ботієво Запорізької області.

Карта вітрових електростанцій України

Договір передбачає постачання, встановлення та введення в експлуатацію вітрових турбін, а також встановлення спеціальної онлайн системи спостереження та керування.

“Після тривалих перемовин ми впевнені, що саме Vestas, світовий лідер в сфері вітрової енергетики, є надійним партнером для нашого проекту в Ботієво. Ми знайшли необхідні технології, досвід та знання для нашого проекту. Турбіни V112 забезпечують ефективне виробництво вітрової енергії та обгрунтовані повернення інвестицій”, – прокоментував укладання угоди керівник ТОВ “Вінд Пауер”, Герман Айнбіндер. – “Ми повністю впевнені в економічній ефективності нашого проекту в Ботієво і загалом портфелю проектів у вітровій енергетиці.”

“Ми із задоволенням оголошуємо про продаж 30 вітрових турбін V112 для українського ринку,” – говорить Др. Вольфганг Шмітц ( Dr. Wolfgang J. Schmitz), президент Vestas Central Europe. “Україна – це багатообіцяючий ринок із прекрасними умовами для розвитку вітрової енергетики і ми горді, що отримали друге замовлення в цій країні для наших універсальних та високоефективних турбін  V112.”

Нагадаємо, що така ж вітрова турбіна Vestas V112 була встановлена компанією Віндкрафт Україна поблизу м. Скадовська Херсонської області.

Vestas є одним із найбільших постачальників вітрових турбін в світі і в першому кварталі 2012 року компанія перетнула межу 50 ГВт встановлених вітрових турбін в десятках країн світу.

Читайте також про прогнози розвитку відновлюваної енергетики в Україні на 2012 рік.

4161 переглядів