Головна | Технології

Activ Solar завершила будівництво третьої черги сонячного парку “Охотнікове”

24 Вересня 2011


Австрійська компанія Activ Solar оголосила про завершення будівництва третьої черги сонячного парку “Охотнікове”. Третя черга станції потужністю 20 МВт буде виробляти близько 25000 МВт/год. чистої електроенергії на рік. 22 вересня   ТОВ “Оріол Солар” отримала ліцензію на виробництво електроенергії, а також право на її реалізацію за зеленим тарифом для наземних сонячних електростанцій.

ТОВ "Оріол Солар" - третя черга сонячного парку "Охотнікове"

ТОВ "Оріол Солар" - третя черга сонячного парку "Охотнікове"

Нагадаємо, що раніше в 2011 році було введено в дію перші дві черги проекту сонячного парку поблизу села Охотнікове потужністю 20 МВт кожна. Операторами перший двох черг є компанії “Омао Солар” та “Оспрій Солар”.

Кожна з трьох сонячних електростанцій сонячного парку “Охотнікове” складається із близько 90000 наземних кристалічних сонячних модулів, встановлених на площі 40 га. Проект «Охотнікове» має загальну планову потужність 80 МВт й займає площу близько 160 гектарів. Це найбільша сонячна електростанція на території Центральної та Східної Європи.

“Ми раді, що перші три черги проекту “Охотнікове” були закінчені раніше, ніж планувалося, і  з нетерпінням очікуємо закінчення будівництва останньої черги в найближчому майбутньому”, – коментує генеральний директор розробника проекту, компанії Activ Solar, Каве Ертефай.

Таким чином, загальна потужність сонячних електростанцій України досягла 87,6 МВт, а вже найближчим часом може перетнути відмітку 100 МВт. Карту нових та діючих проектів сонячних електростанцій України дивіться за посиланням.

3680 переглядів