Головна | Екоклуб

Екоклуб “Зелена Хвиля” допомагає компаніям поглиблювати практики Зеленого офісу

29 Вересня 2011


Екоклуб “Зелена Хвиля” спільно з мережею Глобального договору з 2006 року розвивають тему Зеленого офісу та відповідального ставлення до ресурсів на робочому місці. Поряд з дуже успішними практиками реалізації таких програм, і досі є певні питання, пов’язані з окремими аспектами Зеленого офісу або відсутність інфраструктури для реалізації їх і т.д.

Також, як демонструє досвід, запровадження Зеленого офісу, зазвичай, ініціюється PR/КСВ/відділами комунікацій, і неодноразово чуємо від компаній, як складно буває переконати персонал, який займається адміністративними питаннями в організації, на практиці сприяти реалізації Зеленого офісу.

Для того, аби сприяти подальшому успішному застосуванню практик Зеленого офісу серед організацій-членів ГД (і не тільки), мережа Глобального договору за підтримки компанії «Ернст енд Янг» та Українського екологічного клубу “Зелена Хвиля” восени цього року проведе практичний (дуже!) воркшоп (від. Англ. Workshop) орієнтований як на професійну спільноту, яка надихає запровадження ЗО, так і на адміністративний персонал. Під час даної події ми хотіли б відповісти на максимальну кількість питань, які вас цікавлять та запропонувати якомога більше практичних рішень Зеленого офісу.

Для того, щоб висвітлити максимум корисної для вас (!) інформації, запрошуємо вас взяти участь у невеличкому опитуванні стосовно певних аспектів Зеленого офісу (тем) та їх важливості для вашої організації зокрема. Це нам допоможе сформувати надзвичайно цікаву, корисну та практичну програму зустрічі. Анкета є дуже простою і короткою і не займе у вас більше 5 хвилин, доступна за даним посиланням.

Чекаємо на ваші відповіді та пропозиції щодо тематики/питань тренінгу до 6-го жовтня  включно і повідомимо детально про воркшоп уже ближче до дати проведення. Слідкуйте за новинами на порталі Екоклубу «Зелена Хвиля».

Знайомтеся також із кращими практиками запровадження зеленого офісу в українських компаніях.

3797 переглядів