Головна | Технології

В Італії введено в дію найбільшу в Європі сонячну електростанцію

29 Листопада 2010


За інформацією компанії SunEdison, в листопаді цього року розпочала роботу найбільша в Європі на даний час сонячна електростанція поблизу італійського містечка Ровіго. Потужність сонячної електростанції – 70 МВт. Проект будівництва електростанції отримав остаточне затвердження в березні 2010 року, а вже через 8 місяців сонячна електростанція була під’єднана до мережі.

Найбільша в Європі сонячна електростанція

Найбільша в Європі сонячна електростанція

Варто зауважити, що в Німеччині існує сонячна електростанція більшої потужності – Solarpark Finsterwalde має потужність 80,7 МВт, але складається фактично із трьох окремих ділянок. Тоді як сонячна електростанція в Ровіго – найбільше скупчення фотовольтаїки в одномі місці.

Сонячна електростанція Solarpark Finsterwalde

Сонячна електростанція Solarpark Finsterwalde. Фото pv-tech.org

Нагадаємо, що саме Німеччина та Італія є лідерами в розвитку сонячної енергетики не лише в Європі, але й в світі. За результатами 2009 року загальна встановлена потужність фотовольтаїчних енергосистем в цих країнах перевищувала 4,5 ГВт й продовжує активно зростати.

В Україні нещодавно була введена в дію перша сонячна електростанція, потужність якої на даний час становить 2,5 МВт, однак вже до кінця року має зрости ще на 5 МВт. Інформацію про інші потенційні проекти сонячної енергетики України шукайте на спеціальній карті.

4345 переглядів