Головна | Кожен з нас

Де придбати папір із вторинної сировини?

22 Жовтня 2010


Папір зі вторинної сировини знайти в Україні не так легко, тому Зелена Хвиля розпочинає збір інформації про місця, де реалізується папір із вторинної сировини.

Клуб А4 - тут можна придбати папір із вторинної сировини

Клуб А4 - тут можна придбати папір із вторинної сировини

1. Зелена крамничка Клубу А4, в якій відповідно  продаються зелені тобто екологічно дружні товари для офісу.

Представлено папір зі вторинної сировини від 3 виробників:

  • Xerox Recycled Pure

На 100 відсотків складається з вторинної сировини. Процеси виробництва Xerox Recycled Pure відповідають стандартам ISO 14001 або EMAS для управління впливом на навколишнє середовище. Екологічне маркування: Blue Angel, Nordic Ecolabel. Білизна 106 СIA. Вартість – 42 грн. за упаковку 500 аркушів.

  • Nautilus Super White

На 100% виготовлений з відновленої сировини, відбілений без хлору. Папір класу А виробництва австрійського концерну Mondi Business Paper. Має найвищий рівень білості для паперу з відновленої сировини – 146 СIA. Вартість – 35.50 грн. за упаковку 500 аркушів.

  • Офісний папір з вторинної сировини марки BOGUS

На 100% виготовлений з відновленої сировини. Відбілений без хлору. Білизна 92 СIA. Вартість – 33 грн. за упаковку 500 аркушів.

2. ТОВ “Ірмід”

Реалізує папір із вторинної сировини торгової марки Nautilus виробництва австрійського концерну Mondi Business Paper. Мінімальний обсяг реалізації – 5 упаковок (1 ящик). Вартість 36,80 за упаковку. Адреса – Київ, вул. Воровського, 5 (вхід між 3-ім та 5-тим номером). Телефон для контактів – 235-77-71.

Папір із вторинної сировини

Папір із вторинної сировини

Знаєте ще місця, де продають папір із вторинної сировини? Пишіть нам!

Читайте також: Подаруй дереву кільце! Здавай макулатуру та повідомляй про пункти прийому у своєму місті!

5954 переглядів