Сьогодні на кліматичній конференції в Дурбані розпочато обговорення майбутнього проєктів спільного впровадження після 2012 року, коли закінчується перший період зобов’язань Кіотського протоколу.
Голова Наглядового комітету за проєктами спільного впровадження, пан Човдхурі (Muhammed Quamrul Chowdhury), відзначив здобутки механізму спільного впровадження протягом минулого року, зокрема, щодо прогресу в акредитації незалежних організацій, які перевіряють відповідність проєктів міжнародним вимогам, та посилення співпраці із уповноваженими національними органами, які відповідають за розвиток механізму спільного впровадження в різних країнах.
На думку голови НКПСВ, механізм спільного впровадження є історією успіху для Кіотського протоколу і має розвиватися і надалі. З огляду на це, комітет підготував для розгляду на конференції ряд рекомендацій, які мають посилити ефективність та покращити прозорість проєктів спільного впровадження, а саме:
Щодо функціонування механізму спільного впровадження та випуску одиниць скорочень викидів Наглядовий комітет пропонує два варіанти:
Європейський Союз, Україна та Російська Федерація виступили за необхідність продовження проєктів спільного впровадження після 2012 року та закликали до продуктивного обговорення рекомендацій Наглядового комітету під час конференції. Представник української делегації, Вадим Сидяченко, висловив впевненість, що продовження проєктів спільного впровадження матиме позитивний вплив на екологічну ефективність майбутнього кліматичного режиму.
В результаті була створена робоча група, в рамках якої будуть проведені обговорення пропозицій Наглядового комітету за проєктами спільного впровадження та інших зацікавлених сторін та вироблена узгоджена позиція для подальшого затвердження на зустрічі Сторін Кіотського протоколу.
Ділимося чудовою новиною та ще одним корисним інструментом, щодо оцінки екосистемних послуг! Україна тепер -…
11 жовтня нашими фахівцями проведено зустрічі з учнями науково-дослідницької школи "Базис", а також зі студентами-магістрами…
Нещодавно координаторка проєкту i-Tree4UA Олена Козак завітала до Центр якості місцевого самоврядування . Громадська організація сприяє…
Декілька місяців тому ми запустили коротку гугл-форму у наших соцмережах, де хотіли з'ясувати, наскільки ж…
Запрошуємо долучитися до опитування! Ми хочемо глибше вивчити роль зелених насаджень в післявоєнному…
У жовтні 2023 року у Вашингтоні відбувся Другий Всесвітній Лісовий форум. Понад 1200 учасників форуму…