Deprecated: The PSR-0 `Requests_...` class names in the Request library are deprecated. Switch to the PSR-4 `WpOrg\Requests\...` class names at your earliest convenience. in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-includes/class-requests.php on line 24
ЄС: Кіотський протокол не може врятувати планету | Зелена Хвиля

ЄС: Кіотський протокол не може врятувати планету

Делегація ЄС на кліматичній конференції в Дурбані представила свою позицію та очікування від чергового раунду переговорів.

Томаш Хрущов (Tomasz Chruszczow)

Томаш Хрущов (Tomasz Chruszczow), який представляє Міністерство навколишнього середовища Польщі, відзначив, що дедалі більше досліджень міжнародних організацій вказують на серйозність кліматичних проблем, а тому необхідний збалансований пакет рішень, які дозволять розпочати негайні та рішучі дії у боротьбі зі зміною клімату.

З огляду на це, Європейський Союз очікує від кліматичної конференції в Дурбані, по-перше, затвердження механізмів реалізації минулорічних домовленостей в Канкуні, та, по-друге, чіткого плану досягнення загальної світової кліматичної угоди із обов’язковими для виконання положеннями.

Така угода має містити однакові за природою, але різні за масштабом правові зобов’язані щодо боротьби зі зміною клімату і для розвинутих країн, і для країн, які розвиваються.

Артур Рунге-Метцгер (Artur Runge-Metzger)

Європейський Союз підтримує Кіотський протокол, оскільки він є частиною бачення ЄС щодо боротьби зі зміною клімату, однак лише Кіотського протоколу недостатньо. “Кіотський протокол  не може врятувати планету”, – говорить Артур Рунге-Метцгер (Artur Runge-Metzger), керівник делегації ЄС на кліматичних переговорах.

Він відзначає, що ЄС досягнув чималого прогресу у реалізації домовленостей в Канкуні, зокрема, щодо фінансування боротьби зі зміною клімату в країнах, які розвиваються. Із заявлених в Канкуні 7,2 мільярдів доларів для періоду 2010-2012 років на даний час ЄС мобілізував дві третини цієї суми – 4,6 мільярдів доларів. Ці кошти направляються в країни, які розвиваються, зокрема, в найменш розвинуті країни, у формі позик, грантів та приватних вкладень. Європейський Союз активно співпраціює із Світовим Банком, а також із іншими регіональними організаціями для забезпечення ефективного використання коштів кліматичної допомоги. Найкращі приклади використання кліматичних коштів реплікуються в інших країнах.

ЄС наголошує, що виступає за відкритість та прозорість у використанні кліматичних коштів та буде оприлюднювати інформації, що до того, скільки коштів направляється, куди направляються ці кошти, та з ким працює ЄС в напрямку кліматичного фінансування.

Зелена Хвиля

Екологічні новини від Зеленої Хвилі

Recent Posts

Другий Всесвітній Лісовий форум: ділимося досягненнями зі світом!

У жовтні 2023 року у Вашингтоні відбувся Другий Всесвітній Лісовий форум. Понад 1200 учасників форуму…

27.03.2024

Тренер 1 #2

В процесі оновлення

13.03.2024