Categories: Технології

HomeBiogas 2.0 перетворить органічні відходи в біогаз

HomeBiogas 2.0 — стартап у сфері поводження із побутовими відходами. Засновники компанії впевнені, що їх рішення — нова ера в компостуванні, адже використовуючи установку можна перетворити відходи на чисту енергію.

HomeBiogas 2.0 — бездротовий пристрій, що не потребує жодного джерела живлення. Установка проста у використанні. Потрібно кинути всередину органічні відходи, а бактерії завершать процес перероблення.

Процес виробництва біогазу. Фото: kickstarter.com

Залишки продуктів усе ще мають калорії, хоч можуть бути непридатними до споживання. Саме ці калорії можна використовувати для створення енергії. Харчові відходи або тваринний гній потрібно помістити в прилад та залишити на певний час. Далі бактерії перетворюють органічну суміш у біогаз та добрива. Газовий мішок може зберігати до 700 літрів біогазу, який можна використовувати в господарстві. Процес вироблення газу на 100 % природний. Після переробки крім газу також можна отримати рідкі добрива.

За допомогою установки можна знизити викиди парникових газів, а отже допомогти пом’якшити зміну клімату.

Засновники стартапу наголошують на важливості раціонального поводження з органічними відходами. Адже на сміттєзвалищі відходи можуть виробляти метан — парниковий газ.

Крім того, якщо переробляти органічні відходи на біогаз, зменшиться попит на викопне паливо та деревину, яку спалюють для щоденного приготування їжі та обігріву помешкань.

HomeBiogas 2.0 — вдосконалена версія, що переробляє відходи удвічі швидше попередньої. У комплекті з установкою можна придбати кухонну плиту. Як запевняють автори проєкту, одна така домашня біогазова установка здатна щодня виробляти газ для роботи кухонної плити протягом трьох годин. Такого об’єму буде цілком достатньо для щоденного приготування їжі для середньостатистичної сім’ї.

Зелена Хвиля

Екологічні новини від Зеленої Хвилі

Recent Posts

Інструменти i-Tree популярні у світі та Україні

ГО УЕК "Зелена Хвиля" активно використовує інструменти i-tree, які є допоміжними у оцінці екосистемних послуг…

01.12.2024

Україна – доступна в i-Tree Canopy

Ділимося чудовою новиною та ще одним корисним інструментом, щодо оцінки екосистемних послуг! Україна тепер -…

02.11.2024

Молодь освоює i-Tree Eco!

11 жовтня нашими фахівцями проведено зустрічі з учнями науково-дослідницької школи "Базис", а також зі студентами-магістрами…

16.10.2024

Ширимо знання про i-Tree Eco!

Нещодавно координаторка проєкту i-Tree4UA Олена Козак завітала до Центр якості місцевого самоврядування . Громадська організація сприяє…

16.10.2024

Ділимося результатами короткого опитування щодо важливості міських зелених зон для українців в умовах війни.

Декілька місяців тому ми запустили коротку гугл-форму у наших соцмережах, де хотіли з'ясувати, наскільки ж…

02.08.2024

Роль зелених насаджень в післявоєнному відновленні громад України: опитування

    Запрошуємо долучитися до опитування! Ми хочемо глибше вивчити роль зелених насаджень в післявоєнному…

16.04.2024