21 березня у Києві відбувся семінар-треніг «Використання екологічних переваг в маркетинговій стратегії підприємства» для представників екологічно-відповідального бізнесу. Організатором заходу є ВГО «Жива планета».
Експерти Екоклубу «Зелена Хвиля» поділились із учасниками своїм досвідом у еко-маркетингу.
Ірина Миронова, фахівець з КСВ, розказала про Основні помилки в процесі формування екологічного іміджу компанії або продукту. Вона запропонувала учасникам семінару подумати, що таке насправді «зелений бренд» і які компанії мають право називатись зеленими. Ірина навела 13 реальних прикладів невдалих екологічних стратегій бізнесів, розказала про те, що таке грінвошінг (greenwashing) і як його уникнути, а також про те, хто і як слідкує за чесністю «зелених» заяв компаній. Ця інформація буде корисна для керівників та піар-менеджерів підприємств, що планують включати екологічні меседжі до зовнішніх комунікацій.
Презентація Ірини Миронової:
Юлія Маклюк, координатор Інформаційного центру зі зміни клімату «КліматІнфо», ознайомила учасників семінару із концепцією вуглецевого відбитку та можливостей його застосування в маркетингу. Її презентація Вуглецевий відбиток: концепція, розрахунок, приклади не тільки описує практику вуглецевого маркування продуктів і цілей по зниженню викидів СО2, що взяли на себе провідні корпорації, а і знайомить із першими кейсами оцінки вуглецевого відбитку в Україні. Ця інформація може бути цікавою тим компаніям, що планують провести оцінку вуглецевого сліду свого продукту, послуги, заходу або діяльності за рік. Презентація також містить опис послуг з вуглецевого менеджменту, які можна замовити у «Зеленої Хвилі».
Презентація Юлії Маклюк:
Хто в темі i-Tree та готовий до нового супер корисного продукту, який ми створили з…
Як громадам адаптуватися до зміни клімату? Чому правильний облік та інвентаризація дерев важлива? Які інструменти…
Випускниця «Всеукраїнської академії I-Tree 4 UA Анастасія Михайленко» з Ірпеня, за гарні показники в навчанні,…
ГО УЕК "Зелена Хвиля" активно використовує інструменти i-tree, які є допоміжними у оцінці екосистемних послуг…
Ділимося чудовою новиною та ще одним корисним інструментом, щодо оцінки екосистемних послуг! Україна тепер -…
11 жовтня нашими фахівцями проведено зустрічі з учнями науково-дослідницької школи "Базис", а також зі студентами-магістрами…