Активісти руху Let’s Do It! з понад 40 країн зібралися на конференції Let’s Do It! World Cleanup 2012, що відбувалась у Талліні 13-15 січня. Головною метою цієї конференції була підготовка до спільного Всесвітнього прибирання, участь в якому цьогоріч візьмуть 82 країни, серед яких і Україна.
Для обміну досвідом учасники конференції ділились ідеями у «робочих групах». Зокрема, вони запропонували практичні рішення того, як зменшити кількість сміття і створити ефективніші робочі групи у країнах. Наприклад, активісти з Лівану, від організації Greenocratic, представили свій проєкт судна, яке будуть використовувати для очищення моря від пластикових відходів.
Також багато команд наголошували на важливості впровадження шкільного курсу з вивчення «зеленого» виховання для дітей ще в початкових класах. Було обговорено необхідність реформування податкової системи для підтримки розвитку екологічних ініціатив.
Головною проблемою, на думку учасників конференції, є небажання людей визнати саме існування проблеми: «У Непалі громадяни не розуміють проблеми відходів. Більшість непальців, просто не знають, як їх правильно утилізувати чи як зменшити їх кількість “, – пояснив Прабін Паудель, делегат з Непалу. Він додав, що конференція World Cleanup 2012 є дуже корисною, оскільки вона пропонує нові контакти, ідеї для спонсорства і практичних рішень на досвіді інших країн.
Джоан Марк Саймон з руху “Zero Waste”, виступивши на конференції з доповіддю , зазначила, що 80% відходів у світі можуть бути повторно використані або перероблені, а для решти 20% також існують можливі рішення. За її словами, проблема не у відсутності необхідної технології, а в низькому рівні поінформованості людей та недосконалості законодавств.
Про ініціативу World Cleanup 2012.
Акція Let’s Do It! World Cleanup 2012 об’єднує активістів з 82 різних країн. Метою руху є залучення людей по всьому світу для організації акції з прибирання у своїх містах і країнах у тісній співпраці з іншими членами місцевих громад, у тому числі з представниками влади, медіа та комерційного сектору, а також підвищення поінформованості щодо екологічних питань.
Спонсорами конференції Entrerprize Estonia, Open Estonian Foundation, The Rezidor Hotel Group, Carlson, Skype, Estonian Air, Rimi Baltic, Kalev, Elion, Tahe Kayaks and Hagar.
Хто в темі i-Tree та готовий до нового супер корисного продукту, який ми створили з…
Як громадам адаптуватися до зміни клімату? Чому правильний облік та інвентаризація дерев важлива? Які інструменти…
Випускниця «Всеукраїнської академії I-Tree 4 UA Анастасія Михайленко» з Ірпеня, за гарні показники в навчанні,…
ГО УЕК "Зелена Хвиля" активно використовує інструменти i-tree, які є допоміжними у оцінці екосистемних послуг…
Ділимося чудовою новиною та ще одним корисним інструментом, щодо оцінки екосистемних послуг! Україна тепер -…
11 жовтня нашими фахівцями проведено зустрічі з учнями науково-дослідницької школи "Базис", а також зі студентами-магістрами…