З 2010 року Екоклуб «Зелена Хвиля» активно долучається до існуючих ініціатив в сфері екологічної освіти та використання ігрового методу в освіті для сталого розвитку. Наші ігрові проєкти включають:

  1. Переклад на українську та російську, адаптація для студентів / школярів України і систематичне проведення всесвітньо відомої гри “Рибний бізнес” (Fish Banks, Dr. Dennis Meadows (c)), за підтримки польських НУО Sendzimir Foundation (Варшава) та Centre for System Solutions (Вроцлав) – з 2010 року;
  2. Освітній проєкт «Граючи, змінимо світ», метою якого є підвищення рівня обізнаності української молоді та зміцнення методичної бази працівників освітнього сектору з питань змін клімату та енергозбереження. У результаті проєкту було видано збірку екологічних ігор та проведено перший всеукраїнський Форум «Кліматична освіта 2016» (10-12 серпня 2016, Київ), за підтримки Програми малих грантів ClimateForumEast II та Національного Екологічного Центру України (2016).
  3. Розробка та участь у просуванні нових екологічних ігор:
  • Створення гри «Зелене місто майбутнього» у рамках діяльності партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» за підтримки програми малих грантів Глобального екологічного фонду в Україні (2016);
  • Участь у тренінгу-презентації українського перекладу німецької кліматичної гри “Keep Cool”, якій організували Інститут суспільних ініціатив спільно з ФРІ, Майстернею громадської активності, British council за сприяння ГО MitOst, Activeco, EcoVisio та Theodor-Heuss-Kolleg (2016).
  • Популяризація гри з тематики кліматичних перемовин “Keep Cool” у Східній Європі (Республіка Молдова, Румунія та Україна) – 2018-2019. Розроблено програму та проведено 3 тренінги для фасилітаторів (Київ, Львів, Полтава) для щонайменш 40 учасників: 4 настільні гри та 2 інтерактивних пакети (Green Pack, Citizen Pack).
    Проведено більше 10 ігрових сесій з “Keep Cool” в Україні: Києві, Львові, Івано-Франківську, Полтаві, Харкові та в Швеції: у Стокгольмі, у Вісбю та на Балтійському морі.
    Проєкт виконується за підтримки Deutsche Bundesstiftung Umwelt DBU, Humboldt University Berlin (Німеччина), NGO “Ecovisio” (Молдова) у співпраці з партнерскою мережею «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні».
lozivskijmaksim

Recent Posts

Україна – доступна в i-Tree Canopy

Ділимося чудовою новиною та ще одним корисним інструментом, щодо оцінки екосистемних послуг! Україна тепер -…

02.11.2024

Молодь освоює i-Tree Eco!

11 жовтня нашими фахівцями проведено зустрічі з учнями науково-дослідницької школи "Базис", а також зі студентами-магістрами…

16.10.2024

Ширимо знання про i-Tree Eco!

Нещодавно координаторка проєкту i-Tree4UA Олена Козак завітала до Центр якості місцевого самоврядування . Громадська організація сприяє…

16.10.2024

Ділимося результатами короткого опитування щодо важливості міських зелених зон для українців в умовах війни.

Декілька місяців тому ми запустили коротку гугл-форму у наших соцмережах, де хотіли з'ясувати, наскільки ж…

02.08.2024

Роль зелених насаджень в післявоєнному відновленні громад України: опитування

    Запрошуємо долучитися до опитування! Ми хочемо глибше вивчити роль зелених насаджень в післявоєнному…

16.04.2024

Другий Всесвітній Лісовий форум: ділимося досягненнями зі світом!

У жовтні 2023 року у Вашингтоні відбувся Другий Всесвітній Лісовий форум. Понад 1200 учасників форуму…

27.03.2024