Більше половини проблем стосувались проблем відходів та забруднення водойм. Велика кількість доданих проблем стосувалось лісів, браконьєрства та незаконних рубок.
Найбільше картою користувались у великих містах (Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Харків) і в західному регіоні України. Особливо активним було місто Броди (Тернопілська обл..), жителі якого розмістили 8 проблем. А проблеми сміттєзвалищ і проблем водойм, яких набрали відповідно 93 і 101 голос.
Протягом року Екологічна карта розвивалась. Березень-червень 2014 – існувала в тестовому режимі, були присутні певні недоробки і не зручності у функціоналі. Протягом липня-жовтня 2014 Еcomap.org була повністю оновлена та дороблена командою молодих програмістів IT Академії компанії SoftServe. Оновлена версія була запущена в листопаді 2014 і до сьогодні працює в такому вигляді. Додатково була розроблена можливість використання картки як безкоштовного додатку iOSApp для мобільних телефонів iPhone.
Плани на майбутнє:
•Безкоштовний додаток для мобільних телефонів андроїд
•Громадський контроль за екологічною ситуацією на місцях
•Платформа для співпраці влади та свідомих громадян: автоматичне повідомлення про нову позначену проблему надходить у відповідальне відомство
•Безпечна можливість для інформаторів попередити владу про незаконну діяльність
Із детальнішою статистикою Екологічної карти можна ознайомитись на сайті.
ГО УЕК "Зелена Хвиля" активно використовує інструменти i-tree, які є допоміжними у оцінці екосистемних послуг…
Ділимося чудовою новиною та ще одним корисним інструментом, щодо оцінки екосистемних послуг! Україна тепер -…
11 жовтня нашими фахівцями проведено зустрічі з учнями науково-дослідницької школи "Базис", а також зі студентами-магістрами…
Нещодавно координаторка проєкту i-Tree4UA Олена Козак завітала до Центр якості місцевого самоврядування . Громадська організація сприяє…
Декілька місяців тому ми запустили коротку гугл-форму у наших соцмережах, де хотіли з'ясувати, наскільки ж…
Запрошуємо долучитися до опитування! Ми хочемо глибше вивчити роль зелених насаджень в післявоєнному…