9 вересня в Одесі пройшов український фінал найбільшого клінтек-конкурсу Європи ClimateLaunchpad в рамках Black Sea Summit 2016, міжнародної конференції з технологій та інновацій, однією з тем якої була розумна енергетика.
8 команд, що дійшли до фіналу, презентували результати двомісячної роботи та боролися за шанс представити свої проєкти на Європейському фіналі в Таллінні та звання найкращого клінтек-стартапу і приз у 10 тисяч євро.
Серед проєктів – біопосуд з соломи та крохмалю, новий вид вертикальних вітрових панелей, глобальна краудфандингова платформа для проєктів відновлюваної енергетики, онлайн-ресурс для пошуку енерго-рішень за оптимальною ціною, платформа для еко-вело-туризму, їжа нового покоління з дружнього до довкілля білка, еко-контейнер для вирощування риби та салату, інноваційний вулик, що рятує бджолосім’ї. Презентації всіх команд можна переглянути за лінком.
Після 2 місяців роботи над ідеєю, менторських сессій та вебінарів за 5 хвилин команди мали переконати жюрі, що чому саме їхня ідея врятує світ та зупинить кліматичні зміни на планеті! Отже, хто переміг:
Вже 7 жовтня наші переможці будуть презентувати свої проєкти на європейському фіналі ClimateLaunchpad в Таллінні.
Суддями конкурсу були:
Валерій Яковенко, засновник DroneUA та суддя ClimateLaunchpad Ukraine поділився своїми враженнями: “Це був один із найбільш захоплюючих заходів, які я відвідував. Конкурсанти запропонували чималу кількість ідей і вже реалізованих прототипів і вибрати трійку фіналістів було непростим завданням. Варто відзначити завзяття кожної команди реалізувати по максимуму свій потенціал, і я впевнений, що після фіналу конкурсу в Таллінні ми будемо пишатися нашими героями ще більше. Україна з кожним роком підкорює весь світ здатністю створювати дійсно унікальні проєкти в сфері відновлюваної енергетики та охорони навколишнього середовища, у вересні ми стали свідками народження ще як мінімум 3-х нових зірок, успіху їм!”
Мета програми ClimateLaunchpad – швидке перетворення бізнес-ідей в сфері чистих технологій та кліматичних інновацій на динамічні компанії, що створюють низьковуглецеве, дружнє до довкілля майбутнє. ClimateLaunchpad залучає клінтек таланти з усієї Європи і допомагає перетворювати зелені ідеї в динамічні еко-стартапи та глобальні бізнеси. Цього року Україна вперше долучилася до ClimateLaunchpad, ставши 30-ю країною учасницею цієї програми.
Європейським організатором програми є мережа кліматичних інновацій Climate-KIC, організатором в Україні є мережа енергетичних інновацій Greencubator, партнер національного фіналу Black Sea Summit.
ГО УЕК "Зелена Хвиля" активно використовує інструменти i-tree, які є допоміжними у оцінці екосистемних послуг…
Ділимося чудовою новиною та ще одним корисним інструментом, щодо оцінки екосистемних послуг! Україна тепер -…
11 жовтня нашими фахівцями проведено зустрічі з учнями науково-дослідницької школи "Базис", а також зі студентами-магістрами…
Нещодавно координаторка проєкту i-Tree4UA Олена Козак завітала до Центр якості місцевого самоврядування . Громадська організація сприяє…
Декілька місяців тому ми запустили коротку гугл-форму у наших соцмережах, де хотіли з'ясувати, наскільки ж…
Запрошуємо долучитися до опитування! Ми хочемо глибше вивчити роль зелених насаджень в післявоєнному…