«Зелена Хвиля» у партнерстві з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління запрошують представників природоохоронних територій, музеїв, ботанічних садів, туристичних компаній, неурядових організацій, влади, науковців, викладачі університетів і зацікавлених взяти участь у круглому столі «Перспективи розвитку інтерпретації природної та культурної спадщини в Україні», що відбудеться 3 жовтня 2016 р. з 10:00 до 13:00 за адресою: Креативний простір HUB 4.0 (м. Київ, Ярославський провулок, 1/3).
Інтерпретація – це процес комунікації, який встановлює емоційні та інтелектуальні зв’язки між інтересами аудиторії і значеннями, притаманними ресурсу. За визначенням класика інтерпретації Фрімана Тілдена – інтерпретація – це навчальна діяльність, яка здійснюється з метою розкриття значень і ставлень на прикладах із живої природи, через особистий досвід відвідувачів та використання демонстративних матеріалів, а не через подання фактичної інформації.
Метою заходу є:
Ключовими доповідачами на Круглому столі виступатимуть: Емілі Джекобс (Менеджер сертифікаційної та тренінгової програми, Національної асоціації інтерпретаторів США), Корі Делабруе (Інтерпретатор, Лісова агенція США), Олеся Петрович (головний спеціаліст, Департаменту з питань заповідної справи Мінприроди), Наталія Пустовіт (Завідувач кафедри, Державна екологічна академія післядипломної освіти та менеджменту), Валерія Кліцунова (Голова правління, Білоруське громадське об’єднання «Відпочинок в селі»); Валерія Немикіна (експерт з комунікації , WWF в Україні), Андрій Сагайдак (Директор, Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинский»), Сергій Гладкевич (Всеукраїнська асоціація гідів), Андрій Плига (Координатор волонерів, WWF в Україні), Анатолій Подобайло (Доцент, Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Яніна Гаврилова (Президент, Всеукраїнська асоціація гідів).
Захід проходиме українською мовою з англійсько-українським перекладом.
Контактна особа: Наталія Гудкова
Email: ngudkova@gmail.com, тел: (093) 646-86-35
Довідково:
ЕкоКлуб Зелена Хвиля – екологічна організація студентів та випускників Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), робота якої направлена на сприяння збереженню навколишнього природного середовища шляхом освітньої діяльності та практичних заходів.
Лісова агенція США – багатогранне агентство, яке управляє і захищає 154 національних лісів і 20 луків у 44 штатах і Пуерто-Ріко. Місія агентства полягає в підтримці здоров’я, різноманіття та продуктивності лісів і пасовищ країни для задоволення потреб нинішнього і майбутніх поколінь.
Національна асоціація з інтерпретації (NAI) – це некомерційна професійна організація, що займається просуванням інтерпретації спадщини, в даний час обслуговує близько 5000 членів у Сполучених Штатах, Канаді, і більше 30-ти інших країн. Інтерпретатори спадщини працюють у парках, музеях, центрах природи, зоопарках, ботанічних садах, акваріумах, історичних і культурних об’єктах та тематичних парках.
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління – провідна організація Мінприроди України у сфері освітньої, науково-практичної та методичної роботи з питань охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки, проведення екологічної експертизи та впровадження механізмів екологічного менеджменту.
Ділимося чудовою новиною та ще одним корисним інструментом, щодо оцінки екосистемних послуг! Україна тепер -…
11 жовтня нашими фахівцями проведено зустрічі з учнями науково-дослідницької школи "Базис", а також зі студентами-магістрами…
Нещодавно координаторка проєкту i-Tree4UA Олена Козак завітала до Центр якості місцевого самоврядування . Громадська організація сприяє…
Декілька місяців тому ми запустили коротку гугл-форму у наших соцмережах, де хотіли з'ясувати, наскільки ж…
Запрошуємо долучитися до опитування! Ми хочемо глибше вивчити роль зелених насаджень в післявоєнному…
У жовтні 2023 року у Вашингтоні відбувся Другий Всесвітній Лісовий форум. Понад 1200 учасників форуму…