Всесвітній фонд природи в Україні підбив підсумки кампанії зі збору макулатури “Подаруй дереву колечко!“. В рамках кампанії протягом 6 місяців було зібрано 72,75 тонни макулатури. За оцінками організаторів, це дозволило врятувати 910 дерев.
WWF дякує всім учасникам кампанії і сподівається, що українці будуть продовжувати здавати макулатуру і після закінчення кампанії, рятуючи життя дерев нашої країни.
„Ми сподіваємося, що навіть після закінчення кампанії українці продовжать здавати макулатуру на переробку, а також заохочуватимуть своїх друзів та знайомих приєднатися до шляхетної та неважкої справи рятування лісів нашої країни. Як нагадування про це кожен учасник, що приєднався до нас та подарував дереву колечко, отримає символічну наліпку „Я врятував дерево!”, – каже Андрій Білокінь, координатор кампаній WWF.
Після закінчення кампанії „Подаруй дереву колечко!” робота WWF у сфері сортування та переробки сміття аж ніяк не закінчується. Представництво Всесвітнього фонду природи (WWF) в Україні звертається до видавців українських друкованих видань із пропозицією приєднатися до екопросвітницької роботи у цій сфері у дуже простий спосіб.
Останнім часом українськи засоби масової інформації стали приділяти більше уваги питанню розумного споживання енергії, води та інших природних ресурсів. Деякі видання випускають спеціалізовані випуски, присвячені “зеленій” темі. В березні цього року дві газети навіть випустили свої “зелені” номери на папері, зробленому з вторсировини (макулатури). Звичайно, це дає певні результати і поступово все більше і більше громадян нашої країни починає усвідомлювати необхідність ощадливого ставлення до природних ресурсів.
Але друковані ЗМІ можуть привертати до цієї теми набагато більше уваги простим, але дуже ефективним способом. Достатньо в деяких місцях видання (на початку або в кінці) друкувати знак «Recycle» та звертатися до читачів з проханням віднести газету або журнал на переробку (звичайно ж, після того, як вони вже прочитані) для того, щоб зберегти ліси нашої країни. Ефект був би ще більшим, якби поруч з таким знаком була надрукована сторінка інтернет-ресурсу, на якій можна було б знайти адреси пунктів прийому вторсировини. Ця практика є доволі розповсюдженою серед друкованих видань Європи.
На веб сайті Всесвітнього фонду природи в Україні буде викладено список українських видань, які турбуються про природу країни, розміщуючи знак «Recycle» на своїх сторінках.
Додаткову інформацію про кампанію WWF „Подаруй дереву колечко!” можна отримати на сторінці кампанії. Адреси пунктів прийому макулатури можна знайти тут.
ГО УЕК "Зелена Хвиля" активно використовує інструменти i-tree, які є допоміжними у оцінці екосистемних послуг…
Ділимося чудовою новиною та ще одним корисним інструментом, щодо оцінки екосистемних послуг! Україна тепер -…
11 жовтня нашими фахівцями проведено зустрічі з учнями науково-дослідницької школи "Базис", а також зі студентами-магістрами…
Нещодавно координаторка проєкту i-Tree4UA Олена Козак завітала до Центр якості місцевого самоврядування . Громадська організація сприяє…
Декілька місяців тому ми запустили коротку гугл-форму у наших соцмережах, де хотіли з'ясувати, наскільки ж…
Запрошуємо долучитися до опитування! Ми хочемо глибше вивчити роль зелених насаджень в післявоєнному…