Американський шоколадний гігант Марс обіцяє витратити приблизно 1 мільярд доларів протягом найближчих років на боротьбу зі зміною клімату.
Восени 2017 року продовольчий гігант розпочав реалізацію плану «Sustainability in a Generation», згідно з яким Марс має на меті скоротити викиди вуглецю на 60% до 2050 року.
Баррі Паркін, керівник відділу сталого розвитку компанії Марс, розповідає: «Ми все більше турбуємося про загальний прогрес у вирішенні глобальних проблем: чи то змін клімату, чи то боротьби з бідністю».
Компанія також сподівається, що її приклад буде стимулювати і інші компанії в усьому світі до подібних активних дій у сфері охорони навколишнього середовища.
Марс заявила про свій план та зобов’язання напередодні Тижня клімату в Нью-Йорку. Тиждень клімату щорічно збирає найвпливовіших лідерів екологічного відповідального бізнесу.
Баррі Паркін також зазначив, що наслідками попередньої бездіяльності стали потепління планети та більш екстремальні погодні явища, які можуть спричинити, зокрема, і складнощі у вирощуванні харчових продуктів. Також він додав: «Ми продовольчий бізнес, який базується на сільському господарстві, тому ми дбаємо про фермерів з усього світу. Це стосується 1 мільйона фермерів, які виробляють сировину для нас».
Крім того, Баррі Паркін звертає увагу, що вже настав час для бізнесу об’єднувати свої зусилля, співпрацювати з урядами та громадянським суспільством.
Марс, дохід якого у 2016 році склав орієнтовно 35 мільярдів доларів, був однією з компаній, які підписали листа у травні 2017, закликаючи президента Дональда Трампа не відмовлятися від Паризької угоди. Тим не менш, Паркін також наголошує, що рішення про інвестиції Марса у боротьбу зі зміною клімату зовсім не пов’язані із позицією Трампа та політикою взагалі. Але він додав: «Ми розчаровані тим, що адміністрація США вирішила вийти з Паризької угоди».
1 мільярд доларів від Марсу буде інвестовано в кількох галузях:
За словами Баррі Паркіна, головне прагнення Марсу стати справжнім сталим бізнесом, щоби бути успішним протягом і наступних 100 років.
Ділимося чудовою новиною та ще одним корисним інструментом, щодо оцінки екосистемних послуг! Україна тепер -…
11 жовтня нашими фахівцями проведено зустрічі з учнями науково-дослідницької школи "Базис", а також зі студентами-магістрами…
Нещодавно координаторка проєкту i-Tree4UA Олена Козак завітала до Центр якості місцевого самоврядування . Громадська організація сприяє…
Декілька місяців тому ми запустили коротку гугл-форму у наших соцмережах, де хотіли з'ясувати, наскільки ж…
Запрошуємо долучитися до опитування! Ми хочемо глибше вивчити роль зелених насаджень в післявоєнному…
У жовтні 2023 року у Вашингтоні відбувся Другий Всесвітній Лісовий форум. Понад 1200 учасників форуму…