Території та об’єкти природно-заповідного фонду Херсонщини з’являться на картах Google

17 грудня 2014 року в Херсоні пройшов «круглий стіл» на тему «Цифрові можливості розвитку туризму в природоохоронних територіях Херсонської області», на якому було презентовано проєкт «Цифрове перетворення Херсонської області», який реалізує компанія Google Україна.

Під час заходу обговорювалися можливості та перспективи співпраці в ході туристичної та екскурсійної діяльності на природоохоронних територіях Херсонщини, розвиток різновидів екологічного туризму.

На даний час відцифровано та нанесено на мапу туристичні та інфраструктурні об’єкти Львова і Рівненської області – Херсонщина стане третім в Україні проєктом. Як приклад цифрових перетворень презентована спеціальна віртуальна мапа, за допомогою якої можна буде переглянути всі визначні туристичні місця (за допомогою професійних віртуальних панорамних 3D турів, віртуальних туристичних карт) та обрати для себе найкраще місце відпочинку у м. Львові та Рівненської області, а також представлено програму цифрового перетворення Херсонської області. Кожен користувач також буде мати можливість наповнювати зображеннями карти самостійно за допомогою звичайного смартфона.

В засіданні взяла участь випускниця кафедри екології НаУКМА, представниця Всесвітнього фонду природи WWF в Україні – Олена Тарасова, яка зробила презентацію «Екосистеми та бізнес», а також представники Херсонського обласного благодійного фонду «Об’єднання», обласної державної адміністрації, спеціальних адміністрацій біосферних заповідників та національних природних парків, музейних установ та закладів культури, громадських організацій, рекламних агентств, туристичні оператори, керівники баз зеленого туризму, закладів розміщення, туристичних інформаційних Інтернет-ресурсів.

Метою проєкту є промоція, в першу чергу, природоохоронних територій області та баз зеленого туризму в якості привабливих рекреаційно-туристичних об’єктів, презентація новітніх можливостей Інтернету, інноваційних технологій та сервісів для державних службовців, підвищення загального рівня цифрової грамотності громади Херсонщини, представників середнього та малого бізнесу, а також освітян і студентів.

Для Херсонської області розвиток екологічного туризму є одним з пріоритетних напрямків економічного та соціального розвитку, а існуючі об’єкти природно-заповідного фонду настільки унікальні і різнопланові, що залучення сучасних технологій для інформування потенційних туристів про їх рекреаційний потенціал є вкрай необхідним.

Джерело – WWF в Україні 

За матеріалами – Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА

Oleksandr Baskov

Recent Posts

I-Tree eco згуртувало ірпінських екоактивістів

Випускниця «Всеукраїнської академії I-Tree 4 UA Анастасія Михайленко» з Ірпеня, за гарні показники в навчанні,…

30.12.2024

Інструменти i-Tree популярні у світі та Україні

ГО УЕК "Зелена Хвиля" активно використовує інструменти i-tree, які є допоміжними у оцінці екосистемних послуг…

01.12.2024

Україна – доступна в i-Tree Canopy

Ділимося чудовою новиною та ще одним корисним інструментом, щодо оцінки екосистемних послуг! Україна тепер -…

02.11.2024

Молодь освоює i-Tree Eco!

11 жовтня нашими фахівцями проведено зустрічі з учнями науково-дослідницької школи "Базис", а також зі студентами-магістрами…

16.10.2024

Ширимо знання про i-Tree Eco!

Нещодавно координаторка проєкту i-Tree4UA Олена Козак завітала до Центр якості місцевого самоврядування . Громадська організація сприяє…

16.10.2024

Ділимося результатами короткого опитування щодо важливості міських зелених зон для українців в умовах війни.

Декілька місяців тому ми запустили коротку гугл-форму у наших соцмережах, де хотіли з'ясувати, наскільки ж…

02.08.2024