Інстаграм проти жорстокого поводження з тваринами

Соціальна мережа Інстаграм тепер попереджатиме про поведінку, яка шкодить живій природі.

Користувачам приходитиме сповіщення про жорстокість щодо тварин, якщо вони шукатимуть фотографії за певними хештегами.

Туристи з рожевим річковим дельфіном. Фото: National Geographic

Наприклад, людина, яка шукає фото з хештегом “#slothselfie» (селфі з лінивцем), отримає від мережі повідомлення у вигляді застереження: «Ви шукаєте хеш-тег, який може бути пов’язаний із публікаціями, які заохочують шкідливу поведінку для тварин або навколишнього середовища.”

Після такого сповіщення людина зможе перейти на сторінку довідкового центру, щоб отримати більше інформації про жорстоке поводження з тваринами чи інші порушення.

Подібний механізм буде використано для пошуку хештегів щодо продажу тварин та реклами. Наприклад, #exoticanimalforsale (продаж екзотичних тварин).

Емілі Каїн, прес-секретар Інстаграм, розповідає: «Ми піклуємось про наше суспільство, включаючи тварин та дику природу, що є важливою його частиною». Емілі додає, що в такий спосіб соцмережа буде покращувати обізнаність своїх користувачів.

Надихнули Instagram на такий крок дослідження National Geographic та Всесвітнього товариства захисту тварин щодо туризму на Амазонці. Було виявлено, що диких тварин виловлюють та саджають у клітки як забавку для туристів.

Пошук по хештегу. Фото автора

Протягом кількох місяців Інстаграм розробляв список хештегів, після пошуку яких приходить вищеописане сповіщення. Вибрані хештеги не розкриваються, адже компанія хоче, щоби користувачі дізнавалися про них природньо.

За даними Всесвітнього товариства захисту тварин поширення інформації та фотографій про диких тварин у соціальних мережах зросла з 2014 року на 292 відсотка.

Багатьом туристам може здаватися, що нічого жорстокого у фото з коалою немає. Але жорстоким поводження з твариною могло бути й до фотографії, адже її піймали й утримували для фото. У багатьох випадках тварин незаконно вивозять із середовища проживання й утримують у жалюгідних умовах у неволі.

Instagram вже має попереджувальні сповіщення для хештегів, пов’язаних із самогубством та проблемами з харчуванням.

Ініціатива з хештегами — це лише перший крок. але Інстаграм планує й подальші кроки. Instagram, з його 800 мільйонами користувачів, є потужною платформою для зміни громадської думки.

Зелена Хвиля

Екологічні новини від Зеленої Хвилі

Recent Posts

Інструменти i-Tree популярні у світі та Україні

ГО УЕК "Зелена Хвиля" активно використовує інструменти i-tree, які є допоміжними у оцінці екосистемних послуг…

01.12.2024

Україна – доступна в i-Tree Canopy

Ділимося чудовою новиною та ще одним корисним інструментом, щодо оцінки екосистемних послуг! Україна тепер -…

02.11.2024

Молодь освоює i-Tree Eco!

11 жовтня нашими фахівцями проведено зустрічі з учнями науково-дослідницької школи "Базис", а також зі студентами-магістрами…

16.10.2024

Ширимо знання про i-Tree Eco!

Нещодавно координаторка проєкту i-Tree4UA Олена Козак завітала до Центр якості місцевого самоврядування . Громадська організація сприяє…

16.10.2024

Ділимося результатами короткого опитування щодо важливості міських зелених зон для українців в умовах війни.

Декілька місяців тому ми запустили коротку гугл-форму у наших соцмережах, де хотіли з'ясувати, наскільки ж…

02.08.2024

Роль зелених насаджень в післявоєнному відновленні громад України: опитування

    Запрошуємо долучитися до опитування! Ми хочемо глибше вивчити роль зелених насаджень в післявоєнному…

16.04.2024