Головна | Бізнес

В Україні залучатимуть музикантів до поширення екосвідомості

11 Жовтня 2011


Креативне агентство «Майстерня світлих ідей/Bright ideas studio» (Київ), що відповідає за просування концертів відомих міжнародних артистів в Україні, спрямує свої зусилля на пробудження екосвідомості українців, заручившись підтримкою відомих музикантів та інших представників культурної еліти. Про це повідомив виконавчий директор «Bright ideas studio», Андрій Слабінський.

«Bright ideas studio» обіцяє залучати рок-музикантів з числа тих, хто приїжджає до України у рамках великих європейських турне, до підтримки екологічних ініціатив. Першою вдалою спробою став проект ecoPlanet Avatar, реалізований в рамках 9-го щорічного фестивалю «Джаз Коктебель» разом з компанією Тетра Пак. Ідея максимально відповідала потребам Криму, де результатом стихійного розвитку туризму останніх десятиріч стало неконтрольоване зростання відходів, погіршення якості морської та питної води.

«З року в рік проводячи фестиваль «Джаз Коктебель», ми були глибоко стурбовані не завжди адекватним сприйняттям питань глобальної зміни клімату та забруднення навколишнього середовища з боку влади, бізнесу та суспільства. Тематичні RecycleArt проекти і соціальні активності ecoPlanet Avatar допомагають десяткам тисяч людей замислитися та змінити своє ставлення до себе, оточуючих людей і світу. Зважаючи на успіх проекту, ми продовжимо розробку арт-проектів на підтримку екології, які б допомогли українцям підвищити рівень еко-свідомості», – зазначив Андрій Слабінський.

До проведення фестивалю було проведено конкурс дизайнерів на створення еко-плакату, а також національний фотоконкурс «Зеленим бути модно! Здивуй своїм еко-стилем». В якості подарунків усім акредитованим журналістам (більше 100 чол.), артистам, переможцям конкурсів та волонтерам фестивалю було запропоновано корисні сувеніри, зокрема блокноти та ручки з переробленої упаковки компанії Тетра Пак.

З найбільш відомими артистами були проведені інтерв’ю, а їх самих залучено до участі в «зелених» активностях впродовж фестивалю та розповідей про свою позицію у питаннях охорони довкілля.

2887 переглядів