Головна | Держава

ДАЕІ оприлюднило перелік проектів в рамках схеми зелених інвестицій

3 Березня 2011


Як повідомляла Зелена Хвиля, нещодавно було офіційно презентовано завершення першого проекту в рамках схеми зелених інвестицій за рахунок коштів, отриманих від продажу Японії одиниць встановленої кількості (квот на викиди парникових газів). В рамках даного проекту було проведено ремонтні роботи у «Клінічномугоспіталі інвалідів та ветеранів війни».

Державне агентство екологічних інвестицій України 2 березня оприлюднило весь перелік проектів в рамках схеми зелених інвестицій, які знаходяться на розгляді станом на початок березня 2011 року.

З переліком проектів цільових (зелених) екологічних інвестицій, спрямованих на зменшення обсягу викидів парникових газів, що знаходяться на розгляді в Нацекоінвестагентстві (станом на 1 березня 2011 року), можна ознайомитися за наступним посиланням.

У переліку міститься 860 проектів загальною вартістю близько 1,9 мільярдів гривень. Загальні планові скорочення викидів парникових газів внаслідок реалізації даних проектів становлять лише 138 458,61 тонн СО2 еквіваленту на рік. Серед 860 проектів 365 проектів погоджено японською стороною, а 240 Міністерством фінансів України та Прем’єр міністром України. Конкурсні торги станом на 1 березня 2011 року проведено для 208 проектів. До стадії завершення реалізації майже за два роки з часу підписання договору на продаж квот на викиди парникових газів дійшов лише один проект.

3628 переглядів