Головна | Держава

В Києві будують першу велодоріжку

2 Вересня 2010


Як повідомляла Зелена Хвиля, після акції “Велонаїзд” під стінами КМДА перший заступник голови КМДА Олександр Попов пообіцяв виконати обіцянки Леоніда Черновецького щодо створення велодоріжок. Справа зрушиола з місця – на вулиці Здолбунівській (лівий берег) дорожні служби нині прокладають відокремлену велосипедну доріжку.

Перша київська велодоріжка

Тут буде перша київська велодоріжка

Про це повідомляє голова Асоціації велосипедистів Києва Віктор Загреба. Ділянка, на якій ведуться роботи – від вулиці Тальнівської до Дніпровської набережної – складає  1,8 км.

Перша київська велодоріжка

Будується перша київська велодоріжка

Близько 300 метрів з них вже покрито асфальтом, роботи ведуться без вихідних. Нова велодоріжка справляє добре враження – вона відокремлена не тільки від проїжджої частини, а навіть від тротуару. Ширина доріжки складає 1,5 м. В місцях перетину з автодорогами зроблено заниження бордюрного каменю.

Перша київська велодоріжка

Перша київська велодоріжка

Тим не менш, представники АВК зафіксували на шляху майбутньої велодоріжки щонайменше чотири місця, на які потрібно звернути особливу увагу – це місця, де траєкторія велодоріжки перетинає місця парковки автомобілів (біля магазинів та підприємств). АВК має намір найближчими днями спрямувати листа замовнику робіт – КК «Київавтодор» – з проханням звернути особливу увагу на організацію велосипедного руху на цих ділянках, аби майбутня велодоріжка не втратила цілісності і була зручною для користування.

Асоціація велосипедистів Києва вітає факт будівництва першої велодоріжки, і наголошує, що ця діяльність має тривати і надалі – аж до повного виконання цільової міської програми, в якій передбачено 168 кілометри велошляхів.

Фото Віктора Загреби.

3547 переглядів