Why games?

During 15 years of using the game method in eco-educational activities, we found out that while playing participants understand the problem much deeper than during a regular lecture or presentation. Players immerse themselves in the situation with decision-making, connecting theoretical knowledge and personal experience derived from their own lives. This combination encourages players after the game to look for possible solutions in the real life.

You can find more information about our experience and photos from the game events in the presentation following this link.


Please contact us with any consultation, game design, or game purchase requests:

contact@ecoclubua.com

+38 063 631 06 28 Yevhenia

“Не гарячкуй!” / “Keep Cool”

Настільна гра з міжнародних кліматичних переговорів, розроблена у Потсдамському інституті досліджень впливів клімату (Німеччина) у 2004.

Розповсюджується, перекладається та оновлюється силами НУО «EcoVisio» (Молдова). З 2016 доступна на таких мовах: Russian & Romanian, English & Romanian, English & Russian, Ukrainian & Russian, Ukrainian & English. Більше про гру на сайті партнерів: http://www.ecovisio.org/ru/keep-cool

Технічні вимоги. Вік гравців: Учні середніх та старших класів, студенти, дорослі. Кількість гравців: 6 команд по 1-3 особи на команду. Час: 120-150 хв. Інструкції з проведення гри (англ., є субтитри рос. мовою) – за посиланням.

З питань замовлення ігрового набору пишіть / дзвоніть нам за контактами зазначеними на сайті.

“Зелене місто майбутнього”

Гра на тему екологічного стилю життя у місті. Ігрове поле являє собою схему міста з п’ятью проблемними зонами: Житлова, Транспорт, Відпочинок, Школа, Покупки.

Треба пройти із клітинки «Старт» до «Фініш» у будь-якій послідовності й вирішити проблеми кожної зони шляхом вибору готового рішення зі списку більш і менш екологічних варіантів. Гра доступна до завантаження на сайті партнерів за посиланням.

Технічні вимоги. Вік гравців: учні молодших та середніх класів. Кількість гравців: 3-4 особи на один комплект карток. Час: 20-30 хв.

З питань замовлення ігрового набору пишіть / дзвоніть нам за контактами зазначеними на сайті.

“Мережа життя”

Гра демонструє важливість взаємозв’язків у різних екосистемах, проблему біорізноманіття та типових загроз для нього, а також надає інформацію про типові й рідкісні види флори і фауни в Україні.

Виграє той, хто розробить найскладнішу екосистему з найбільшою кількістю ланок. Учасники вивчають основні терміни, як то “продуцент”, “консумент”, “біотоп”, і відчувають на щойно побудованих екосистемах руйнівную дію антропогенного впливу. Наші учасники називають цю гру “екологічною монополією”, і не дарма – вона не залишає байдужим жодного! Завантажити на

сайті партнерів: правила гриігрові картки.

Технічні вимоги: Вік гравців: 15 років – дорослі. Кількість гравців: 2-15. Час: 30-45 хв.

З питань замовлення ігрового набору пишіть / дзвоніть нам за контактами зазначеними на сайті.

Посібник з кліматичних еко-ігор «Граючи, змінимо світ»

12 рухливих та творчих ігор на знайомство з темою зміни клімату та енергії. Посібник доступний для завантаження за посиланням.

З питань замовлення паперового примірника пишіть / дзвоніть нам за контактами зазначеними на сайті.

Гра "Водний слід"

Карткова гра, що має на меті висвітлення кількості води потрібної для виготовлення різних продуктів харчування. Гравці планують повечеряти, та для цього мають обрати собі страву та десерт на вибір з «меню» (за посиланням), а потім «піти у магазин» та «придбати» там необхідні інгредієнти для приготування вечері (картки з продуктами за посиланням). Після цього усі рахують «водний слід» своїх страв та обговорюють, чому м’ясна дієта та шоколадні десерти «коштують» більше води, ніж вегетаріанські страви та місцеві фрукти.

Детальні інструкції англійською – за посиланням; інфографіка про водний слід від WWF – за посиланням. Гру перекладено з англійської (Галина Стець), оригінальна версія від Water Footprint Network – за посиланням.