Головна | Екоклуб, Екоосвіта, Погляди

Екологічна освіта для сталого розвитку з питань зміни клімату у дошкільній, середній, позашкільній та вищій освіті України

9 Квітня 2020


У березні 2020 року авторський колектив ГО УЕК “Зелена Хвиля” підготував короткий аналітичний огляд “Екологічна освіта для сталого розвитку з питань зміни клімату у дошкільній, середній, позашкільній та вищій освіті України”.

 

Дана публікація мала на меті висвітлення поточного стану сектору екологічної та кліматичної освіти в Україні в системі формальної середньої та вищої школи. У публікації описано концепцію Нової української школи (НУШ), надається аналіз ресурсного потенціалу екологічної освіти в дошкіллі, загальноосвітньому навчальному закладі та позашкіллі, а також наводяться приклади матеріалів з екологічної освіти, що можуть бути застосовані в навчальному процесі.

У сфері вищої освіти автори розмірковують про роль університетів у питаннях кліматичної освіти та концепції трансформативного навчання в освіті для сталого розвитку з питань зміни клімату.

Огляд доступний для перегляду та завантаження за посиланням.

© ГО УЕК «Зелена Хвиля»

Використання та поширення текстів з некомерційною метою із  обов’язковим посиланням на джерело інформації. Запити надсилати на contact@ecoclubua.com

Аналіз підготовлено в рамках проекту «Через власний розвиток до позитивних еко-змін у суспільстві», що здійснюється за програмою «Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (Environmental Policy and Advocacy Initiative for Ukraine (EPAIU) Міжнародного фонду «Відродження» за підтримки Швеції.

Автор: Олександра Халаїм

Олександра ХалаїмГолова ГО Український екологічний клуб “Зелена Хвиля”

992 переглядів