Головна | Технології

Activ Solar збудувала нову сонячну електростанцію в Україні

8 Червня 2011


Австрійська компанія Activ Solar завершила будівництво і почала процес введення в експлуатацію сонячної електростанції «Омао Солар» потужністю 20 МВт у селі Охотнікове Сакського району АР Крим. Нагадаємо, що на початку року Activ Solar ввела в експлуатацію комплекс сонячних електростанцій потужністю 7,5 МВт в селі Роднікове.

Activ Solar будує нові сонячні електростанції в Україні

Activ Solar будує нові сонячні електростанції в Україні. Фото з сайтуactivsolarat.colocall.com

Каве Ертефай (Kaveh Ertefai), керівник компанії Activ Solar, пояснює реалізацію проектів компанії саме в Криму тим, що на півдні України рівень сонячної активності можна порівняти з рівнем в Північній Італії, а також тим, що півострів відчуває значний дефіцит енергетичних потужностей. Тож, подібні проекти, на думку пана Ертефай, несуть вагому вигоду і для навколишнього природного середовища, і для розвитку місцевої економіки.

Сонячна електростанція «Омао Солар» складається з близько 90000 кристалічних сонячних модулів, встановлених на площі 40 га. На сонячній електростанції планується виробляти 25 000 мегават-годин електроенергії на рік – обсяг, достатній для забезпечення потреб близько 5000 домашніх господарств.

“Уроки, отримані з будівництва першої сонячної електростанції в Україні заклали міцну основу для ефективного нарощування темпів будівництва нового об’єкта. Наша команда фахівців в даний час встановлює в середньому 5000 модулів в день, що складає понад 1 мегават потужності», – говорить Каве Ертефай.

На даний час компанія Activ Solar розпочала будівництво другої черги сонячної електростанції в селі Охотнікове.

4706 переглядів