Головна | Вакансії

Мінприроди оголошує відкритий набір на керівні посади

18 Березня 2015 Друк


скачанные файлыМіністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко на своїй сторінці фейсбук розмістив пост про відкритий набір кадрів у мінприроди, нижче приведено текст:

За перші 100 днів роботи на посаді Міністра екології я мав відмінну можливість пересвідчитися у тому, про що говорив завжди – якість кадрів вирішує все! Ми постійно говоримо, що нам потрібно змінювати систему, але систему формують конкретні люди, тому не змінивши людей, неможливо змінити ситуацію в країні на краще. Країні потрібні професійні державні службовці, відібрані за меритократичними принципами, небайдужі, свідомі патріоти, для яких порядність, компетентність, служіння державі та народу не є порожнім звуком.

Отже, оголошую пошук спеціалістів, які готові працювати в Мінприроди на посадах:

Заступник міністра
Заступник міністра з питань європейської інтеграції
Радник міністра з питань управління зоною відчуження
Радник міністра з питань управління водними ресурсами
Радник з питань заповідної справи
Радник з фінансово-економічних питань
Керівник прес-служби, прес-секретар

Директори департаментів, начальники управлінь та відділів, головні спеціалісти у наступних структурних підрозділах Міністерства:

– Департамент охорони природних ресурсів
– Департамент заповідної справи
– Департамент екологічної безпеки та поводження з відходами
– Департамент кліматичної політики
– Управління екологічного моніторингу, аудиту та атмосферного повітря
– Юридичний департамент
– Департамент економіки та фінансів
– Департамент організаційної діяльності
– Управління міжнародної діяльності
– Управління матеріально-технічної забезпечення

Голови, заступники голів, керівники територіальних структур центральних органів виконавчої влади, що координуються Мінприроди:

– Державна екологічна інспекція www.dei.gov.ua
– Державне агентство з управління зоною відчуження www.dazv.gov.ua
– Державне водне агентство www.scwm.gov.ua
– Державна служба геології та надр України www.geo.gov.ua

Директори заповідників та національних природних парків www.pzf.menr.gov.ua

Частина посад, відкритий пошук кандидатів на які я зараз оголошую, є вакантною вже зараз, для частини буде формуватися кадровий резерв з кандидатур, що надійдуть в результаті відкритого пошуку.

Перевага буде надана кандидатам, які мають досвід реалізації успішніх проектів у будь-яких сферах, досвід навчання або роботи за кордоном, у профільних міжнародних комапніях чи організаціях, володіють іноземними мовами, в першу чергу, англійською, хорошими управлінськими здібностями, високими морально-етичними якостями (адже ми не хочемо міняти одних корупціонерів на інших) та готові служити інтересам держави та народу.

Я розумію, що державна служба зараз не може запропонувати багато у матеріальному плані, однак я глибоко переконаний, що державна служба у цей переламний момент в історії країни є унікальною можливістю реалізувати себе, застосувати свій потенціал задля побудови якісно нової країни, в якій всі ми прагнемо жити і яку хочемо залишити в спадок своїм дітям.

Свої резюме надсилайте на ел.адресу: hr@menr.gov.ua

До резюме додавайте супровідний лист із зазначенням сфер та посад, на яких Ви готові працювати, та Вашим баченням основинх викликів та пріоритетів роботи у цих сферах.

З огляду на велику кількість резюме, які ми очікуємо отримати, ми не зможемо надати відповідь кожному апліканту. Ми будемо контактувати лише з тими кандидатами, що будуть відібрані для подальших співбесід.

Чекаємо на вас! Почнемо будувати меритократію з Мінприроди!

 

1351 переглядів