Головна | Екоклуб

Запрошуємо на заняття “Весняні первоцвіти”

9 Квітня 2013 Друк


Прекрасне і дивовижне зовсім поруч! Що може бути кращим за прогулянку весняним лісом недільного дня? Вдихніть дух весни, подаруйте собі зустріч з первоцвітами! Запрошуємо Вас відвідати перше у цьому сезоні заняття Природничої школи “Дивовижний світ” присвячене первоцвітам. У заказнику «Лісники» під Києвом ви побачите різноманіття квітів, пейзажів і лісових формацій, що не залишить Вас байдужими; це можливість пересвідчитися, що київські природні території варто оберігати.

На занятті Ви зможете помилуватися килимом із рясту, темно-фіолетовими квітами медунки, ніжними зірочками, а, якщо пощастить, то побачите сон-траву та проліски. У цих перших весняних квітів є власна, унікальна історія і наш знавець з радістю поділиться нею із Вами.

Зустрічаємось у неділю, 21 квітня 2013 року о 10:00 на платформі станції метро Видубичі. Звідти прямуємо до Заказника «Лісники», у Київ повертаємося о 16:30.

Заняття проведе Ольга Кузьманенко – викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія» та експерт міжнародних проектів з аналізу впливу зміни клімату на екосистеми.

Вартість екскурсії: для дорослих – 60 грн., студентів – 50 грн, дітей (від 7 років) – 30 грн, дітей (до 7 років) – безкоштовно.

Щоб взяти участь у екскурсії необхідно зареєструватися.

 

ПРОГРАМА

21 квітня 2013 року, неділя

10.00 Збір на станції метро Видубичі

10.15 Виїзд до заказнику «Лісники»

11.00 – 11.30 Вступ і знайомство на природі

11.30 – 13.30 Піша екскурсія, під час якої ви познайомитися з первоцвітами (рястом, медункою, зірочками, сном, пролісками та ін.), дізнаєтесь про роль первоцвітів у природі (чому вони перші?), почуєте давні легенди та історичні уявлення про первоцвіти.

13.30 – 14.00 Перекус та перегляд альбому первоцвітів

14.00 – 15.00 Проведення гри «Дізнайся більше про первоцвіти» та фотографування первоцвітів

15.00 – 15.30 Обмін враженнями, анкетування

15.30 – 16.30 Від’їзд і дорога до Києва

 

 Необхідно мати з собою:

  • перекус для себе (наприклад, чай у термосі/вода і бутерброд)
  • зручне взуття для пішої прогулянкиодяг, що вкриває поверхню всього тіла
  • серветки і засоби особистої гігієни
  • у разі дощу парасольки, плащ та гумові чоботи

Також радимо взяти:

  • засіб для сидіння
  • фотоапарат
  • засіб для писання та блокнот (за потреби)

З питаннями звертайтеся до Наталії Гозак поштою natalia.gozak@ecoclub.kiev.ua або за телефоном 067 698 7651.

Детальніше про серію занять – на сайті природничої школи «Дивовижний світ», а остання інформація – на сторінці заходу у Facebook

1632 переглядів