Головна | Громада

«Чисті перлини України»: встановлення контейнерів для роздільного збирання сміття у мальовничих куточках України через Спільнокошт!

8 Лютого 2013 Друк


Краудфандінговий проект «Чисті перлини України» має за мету очистити національні природні парки України від сміття.

“Мабуть усі згодні , що природа України славиться своєю красою, і, гадаю, кожного зачіпає за живе та навіть обурює, коли під час відпочинку у казковому місці натикаєшся на звалище зі скляних пляшок, пластику, поліетилену та іншого сміття. Більшість скаржиться на відсутність необхідної кількості контейнерів для сміття у парках, лісах та заповідниках! А місцеві керівники жаліються на відсутність коштів для їх закупівлі.” – пояснює ідею зародження проекту його автор Ольга Дробишева.

«Чисті  перлини України»: встановлення контейнерів для роздільного збирання сміття у мальовничих куточках України через Спільнокошт!

«Чисті перлини України»: встановлення контейнерів для роздільного збирання сміття у мальовничих куточках України через Спільнокошт!

“Поки чиновники вирішують «глобальні» проблеми людства, я пропоную нам об’єднатися і стати тими змінами, які ми хочемо бачити у нашій державі! Якщо 5 тисяч чоловік допоможуть проекту 5-ма гривнями – ми зберемо необхідну суму! Кажуть, що нас мільйони! Успіх проекту залежить від кожного!”, – закликає до дії авторка проекту.

Підтримати проект! 

1255 переглядів
  • Mychail

    Маю питання до Вас, яке задають постійно мені:

    Який ефект і який сенс роздільного збирання сміття, якщо в області нема сміттєпереробного заводу? Куди його далі вивозитимуть?

    • А навіщо сміттєпереробний завод? Невже в області немає пунктів прийому макулатури, склотари, металолому? Думаю, навіть і пластик можна пристроїти.