Головна | Екоклуб

Заняття “Степова краса” 2 червня в Києві

31 Травня 2012 Друк


Чому цікаво?

Україна здавна асоціюється із степом: “Україна — це степ, степ — це Україна”. В давні часи степ був основним багатством і джерелом існування для багатьох поколінь наших предків-слов’ян, але на сьогодні степ в Україні майже цілком розораний, залишки колишньої степової рослинності збереглися у заповідниках і частково на схилах балок і долин річок. Але що ж таке степ? На занятті Ви дізнаєтеся відповідь не лише на це питання, але і зрозумієте для чого потрібний степ, що в ньому цікавого, як і чому варто його охороняти.

Короткий опис програми

О 10 годині ми з Вами зустрінемось на ст.м. Видубичі. Заняття проходитиме у овіяному таємничістю, історичному місці Києва – на Лисій горі, де буяє фантастичне розмаїття – біля 400 видів рослин, 305 з яких – види природної флори, за цим показником Лиса гора залишає далеко позаду подібні історичні місцевості Європи. Ми розпочнемо із ознайомлення з різними видами степових рослин, проблемою охорони степу в Європі та Україні. Потім попрацюємо із визначником рослин, після чого будемо фотографувати рослини і насолоджуватися ароматом степових трав.

Для участі реєструйтеся на сайті.

Експерт

Заняття проводитиме Іван Парнікоза, кандидат біологічних наук, захоплений природолюб і природоохоронець, який знає не лише про значення природи, але і про те, як її охороняти в Україні.

Рекомендації до участі у занятті

Заняття проходитиме на відкритому повітрі, тому необхідно бути у зручному одязі та взутті. Одяг повинен забезпечувати захист від комах. Категорично забороняється брати із собою на заняття домашніх тварин.

Із собою необхідно мати:

  • одяг, що вкриває поверхню всього тіла
  • зручне взуття
  • перекуси для себе, якщо необхідно (печиво, вафлі та ін.).
  • вода
  • серветки
  • у разі дощу парасольки, плащ та гумові чоботи/змінне взуття
  • засоби від комах
  • фотоапарат
  • ручка або олівець та записничок

Ціна

Вартість покриває екскурсійне наповнення та матеріали. Ціна – 80 грн. (для студентів знижка 10%, для дітей до 5 р. – безкоштовно, для дітей від 5 р. до 13 р. – знижка 50%).

Орієнтовна програма заняття «Степова краса»
2 червня 2012 року
10.00 – Збір на станції метро Видубичі (місце може змінюватися, слідкуйте за оголошеннями)
10.30 – Прибуття до Лисої Гори
10.30 – 11.00 – Знайомство, вступ та розповідь про природничу школу і Екоклуб.
11.00 – 13.00 – Екскурсія, ознайомлення із різними видами степових рослин, проблемою охорони степу в Європі та Україні. Робота із визначником та фотографування.
13.00 – 14.00 – Робота із визначником та фотографування, обмін враженнями.

933 переглядів