Головна | Громада

Організатори акції «Зробимо Україну чистою 2012!» закликають до дій!

17 Листопада 2011 Друк


19 листопада в 11.00 на майдані Незалежності  біля Головпоштамту  буде анонсована  всеукраїнська акція  «Зробимо Україну  чистою 2012!», та відбудеться видовищна вистава під назвою «Куди котиться світ!» за участю волонтерів з різних міст. На заході буде присутній Джованні Моцареллі, координатор програми «Волонтери ООН» і Саша Кольцова, лідер відомого українського гурту «Крихітка».

Організатори акції «Зробимо Україну  чистою 2012!» закликають до дій!

Організатори акції «Зробимо Україну чистою 2012!» закликають до дій!

Цей захід стане  початком масштабної медіа-кампанії на підтримку руху «Let’s do it, Ukraine!» І активної роботи його організаторів у понад 50 містах Україні.

Люди  поділяються на тих, хто кричить «О,Боже, куди котиться цей світ!» І на тих, хто її котить.

19 і 20 листопада  2011 організатори акції «Зробимо Україну чистою 2012!» Запрошують всіх киян і гостей міста приєднатися до тих, хто «котить цей світ». Прямо на Хрещатику та Майдані Незалежності. Під час (і після) презентації всеукраїнської акції. Всі бажаючі зможуть докласти свої сили, щоб світ покотився в правильному напрямку.

Тут же, на площі Незалежності і Хрещатику, всі бажаючі зможуть зареєструватися для участі в проекті «Зробимо Україну чистою 2012!». І приєднатися до команди людей, які просто і конкретно діють, роблячи світ чистішим і, тим самим, краще.

“Зробимо Україну  чистою!” – це частина міжнародної  ініціативи “Let’s do it world!”, заснованої у 2008 році в Естонії. Організаторам  акції “Let’s do it 2008” вдалося залучити у невеликій прибалтійській країні більше 50 000 волонтерів і прибрати більше 10 000 тонн сміття. На сьогодні подібні акції вже відбулись в Індії, Португалії, Румунії, Словенії, Литві та Латвії.

Акція відбуватиметься  в Україні вдруге. В 2011 році, вона об’єднала 22 000 небайдужих до свого довкілля українців з 55 різних міст. Її мета – не просто прибрати парки від, а навчити кожного основам екологічної поведінки. Показати, як маленькими кроками МИ РАЗОМ можемо глобально покращити ситуацію із засміченням у всеукраїнському масштабі.

Кожне мале зусилля, поєднане із тисячами таких  самих зусиль здатне зсунути гори!

Дізнатись більше про проект, та його організацію Ви можете звернувшись до координаторів з комунікацій:

Наталки Хом’як, 063 757 51 55, Natalya.khomiak [at] gmail.com
Шиганської  Ольги, 066 758 40 17, shiganskaya [at] gmail.com
Cайт: http://letsdoit.org.ua
FB: http://www.facebook.com/LetsDoItUkraine

847 переглядів
магазин игр