Головна | Бізнес

Зелений день з Кока-Кола

13 Жовтня 2011 Друк


15 жовтня компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна збере своїх співробітників разом із родинами на традиційний Зелений день. Цього разу захід відбудеться на мальовничому озері Міхов, що знаходиться у с.м.т. Велика Димерка.

Екологічна ініціатива Кока-Кола має на меті об’єднати зусилля компанії та місцевої громади, підвищити обізнаність мешканців села щодо важливості дбайливого ставлення до довкілля.

Програма заходу передбачає благоустрій території навколо озера співробітниками компанії та місцевими жителями, посадку дерев та кущів під керівництвом фахівців з ботанічного саду ім. Фоміна.

Початок акції о 10.00, об 11.00 розпочнеться прес-конференція за участю організаторів, партнерів та гостей.

Після екологічної акції всі бажаючі зможуть взяти участь у щорічному святкуванні Дня села Велика Димерка і відвідати Фестиваль борщу в центрі села, спортивні змагання та концерт.

Місце проведення обрали не випадково, адже з озером Міхов пов’язано багато легенд. За однією з них, саме біля цього озера поселилися перші мешканці Великої Димерки, і тепер це місце вважається центром села. Сьогодні озеро Міхов – це найулюбленіше місце відпочинку селян, де зазвичай проводять час місцеві рибалки, родини з дітьми та молодь.

854 переглядів