Головна | Технології

Сонячні електростанції в Україні. Нові проекти

5 Вересня 2011 Друк


Потенціал використання сонячної енергії для виробництва електроенергії в Україні, який досить високо оцінюють експерти, набуває практичного втілення: розвиток сонячної енергетики віднесено до пріоритетних національних проектів, а восени 2010 року було введено в експлуатацію першу сонячну електростанцію України.

Станом на серпень 2013 року потужність збудованих сонячних електростанцій України, за нашими оцінками, сягнула вже близько 572 МВт. Потужність проектів, які нині знаходяться в розробці на різних стадіях, перевищує 1 ГВт.

Які компанії прийматимуть участь у будівництві сонячних електростанцій в Україні? Де й скільки їх буде побудовано? Для відповіді на ці питання Зелена Хвиля презентує карту потенційних проектів будівництва сонячних електростанцій в Україні (на карті вказано орієнтовне розташування сонячних електростанцій).

Карта постійно оновлюватиметься. Маєте інформацію про нові проекти? Надсилайте нам! Маєте доповнення? Пишіть на web [at] ecoclubua.com.

Читайте також коментарі Дмитра Лукомського про сонячну енергетику в Україні.

6581 переглядів
  • Лишилось ще зробити карту з МГЕС.

    • вже працюємо над цим – можете ділитися інформацією!

  • ЛиС?илось ще зробити карту Р· МГЕС.

  • вже працюємо над цим – можете ділитися інформацією!

  • БФ Європейський дім

    дивлячись на італійський досвід махінацій з зеленими тарифами та фіктивне будівництво, є запитання: а хтось бачив щоб станції Клюєва реально працювали? Не те щоб не вірю, але якось все підозріло. Чи дійсно потужність рівна заявленій, чи чесно йде оплата по зеленому тарифу і таке інше…

Доступные лампы для гель лака в киеве. . Преимуществе бесплатных видеослотов pandekt.ru. . Солнечные батареи под зелёный тариф у нас на сайте