Головна | Події

Музей води зустрів свого мільйонного відвідувача

10 Квітня 2011 Друк


2 квітня 2011 р., Водно-інформаційний центр зустрів свого мільйонного відвідувача. Ним став 27-річний киянин Олег Іванович Кулик, для якого відвідання центру саме в цей день стало приємною несподіванкою.

Музей води зустрів свого мільйонного відвідувача

Музей води зустрів свого мільйонного відвідувача

Ювілейну екскурсійну групу з 1 000 000-м відвідувачем в холі водонапірної вежі 1876 року побудови зустріли працівники Водно-інформаційного центру. Мільйонний відвідувач отримав привітання від колективу центру, квіти та запрошення у складі групи ознайомитись з виставкою експозицією Музею води.

По завершенню екскурсії на ювілейну групу та 1 000 000-го відвідувача в холі підземного резервуару з виставкою дитячих малюнків очікувала офіційна частина урочистостей.

Мільйонний відвідувач Музею води отримав вітання, пам’ятні сувеніри та місячний запас природної питної води від ТМ «БонАква» – активного члену клубу друзів Водно-інформаційного центру.

Директор КП «Водно-інформаційний центр» Попов О.Ю вручив Кулику Олегу Івановичу посвідчення мільйонного відвідувача центру.

Довідка:

Київський Водно-інформаційний центр створено за ініціативи Київської міської державної адміністрації в тісній співпраці з міністерствами екології Данії та України. Центр відкрито в травні 2003 року під час проведення 5-ї конференції міністрів екології європейських країн.

Основною метою створення центру є інформування громадян про гідросферу Землі та водні ресурси України, їх вразливість та необхідність для життя, технології підготовки безпечної для здоров’я людини питної води в системах централізованого водопостачання та відведення і очистку стічних вод, а також раціональні методи водокористування. Головним же є надихання відвідувачів думати – глобально, діяти – локально.

Екологічно-просвітницький заклад нового типу розміщений в центрі Києва в парку Хрещатий. Його ознаками стали реконструйовані водонапірні вежі перших споруд централізованого водопостачання міста, яким вже виповнилось 139 років. Виставкова експозиція центру розміщена під землею в старовинному резервуарі питної води, що чудово зберігся і атмосфера якого налаштовує відвідувачів на сприйняття інформаційного матеріалу.

809 переглядів